Svetainių paieška

Paieškos gairės: politika
Rasta nuorodų: 25, rodoma nuo 10 iki 20.

Rasta nuorodų suaugusiems (1). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Lietuvos socialdemokratų partija Lietuvos socialdemokratų partijaLSDP istorija, statutas, programa, nutarimai, struktūra, veikla.
Justas Paleckis Justas PaleckisDarbas Europos Parlamente, asmeninė informacija, darbas ir veikla Lietuvoje, nuotraukų albumas, nuorodos.
Ambasada.lt Ambasada.ltInformacija apie Lietuvą įvairiomis kalbomis, informacija apie užsienio šalis lietuvių kalba - istorija, ekonomika, politika, kultūra; verslo, turizmo informacija, informacija apie Lietuvos santykius.
Senbernių portalas Senbernių portalasSenbernių (ir senmergių) portalas, kuriame iškilūs senberniai ir senmergės rašo apie kiną, muziką, politiką, santykius, seksą ir kitas aktualias temas. Forumas.
Politikai, valdininkai, ekonomikos bei žemės ūkio naujienos Politikai, valdininkai, ekonomikos bei žemės ūkio naujienosNaujienos, straipsniai ir kita informacija apie politikus: Vitą Matuzą, Tautvydą Tamošiūną, Romutę Stašelienę, Algirdą Paleckį, Margaritą Starkevičiūtę, Valdemarą Šalauską ir kitus.
Totas TotasTiesus požiūris į įvykius Lietuvoje ir Pasaulyje.
Komunikacijos mokykla Komunikacijos mokyklaKomunikacijos mokymai verslo įmonėms, valstybės įstaigoms, visuomeninėms organizacijoms ir politikams.
Bajorų Radavičių interneto svetainė Bajorų Radavičių interneto svetainėBajorų Radavičių interneto svetainė. Pateikiamos naujienos kultūros, politikos, švietimo ir kt. srityse, aprašomas kilmingųjų gyvenimas.
Uspaskich.eu Uspaskich.euNaujienos apie Europos Parlamento narį Viktorą Uspaskich, Darbo partijos veiklą, video, foto.
Pinigų Karta Pinigų KartaPinigų karta - verslo televizija internete. Lietuvos ir pasaulio verslo ir ekonomikos naujienų portalas, kuriame pateikiamos ne vien tik video ir žinios, bet ir analizė, ekspertų nuomonė bei komentarai. Portalas veikia kartu su TV laida "Pinigų Karta", kurią veda Andrius Tapinas.