Svetainių paieška

Paieškos gairės: vaistai
Rasta nuorodų: 35, rodoma nuo 10 iki 20.
Vaistininkas internete Vaistininkas interneteTai informacinis tinklapis, kuriame pateikiama pagrindinė informacija apie vaistus, maisto papildus, gydomąją kosmetiką ir kt. Vaistininko konsultacijos.
heel - homeopatija ir homeopatiniai vaistai heel - homeopatija ir homeopatiniai vaistaiMūsų sritis homeopatija (alternatyvus gydymas) ir homeopatiniai vaistai, kurie padės kai: nusilpęs imunitetas, peršalimas, stresas, akių uždegimas ar reikalingas toksinų valymas.
100 metų vaistinė. Vaistai internete. 100 metų vaistinė. Vaistai internete.Vaistinių tinklas Lietuvoje bei vaistų užsakymas internetu.
Starazolin - daugiau nei įprasti drėkinamieji akių lašai Starazolin - daugiau nei įprasti drėkinamieji akių lašaiStarazolin „dirbtinės ašaros” drėkina, gaivina, apsaugo ir maitina akies paviršių. Drėkinamieji akių lašai be koncervantų sausoms ir pavargusioms akis.
Sveikas.lt - Medicinos enciklopedija Sveikas.lt - Medicinos enciklopedijaTai periodiškai atnaujinama elektroninė informacinė sistema, apimanti visas medicinos, farmacijos ir sveikatos priežiūros sritis. Dermatologija. Ginekologija.Infekcijos. Kardiologija. Onkologija. Pediatrija. Psichiatrija. Stomatologija. Urologija. Vaistai. Ligos.
Lino veterinarijos klinika Lino veterinarijos klinikaLino veterinarijos klinika vykdo veiklą šiose srityse: ligų diagnostika, prevencija ir profilaktika, skiepijimas, chirurgija, dantų apnašų valymas, gyvūnų ženklinimas (mikročipas). Veterinarai su tarptautine kvalifikacija, veikia zooprekių parduotuvė: šunų, kačių ir kitų augintinių maistas, veterinariniai vaistai.
Medicina MedicinaNešališka informacija apie sveikatą, ligas, jų simptomus, diagnostiką, gydymą ir profilaktiką.
Interneto žurnalas apie sveikatą SVEIKATA VISIEMS Interneto žurnalas apie sveikatą SVEIKATA VISIEMSTai - šeimos sveikatos abėcėlė. Patariame, ką valgyti, kad būtume sveiki ir stiprūs, kaip išvengti ligų ir kuo gydytis susirgus. Primename apie aktualius sezono negalavimus ir jų gydymą bei profilaktiką. Informacija apie maisto papildus, vaistus, kosmetiką. Pristatome liaudies medicinos gudrybes sveikatai ir grožiui. Dietos, kūno bei veido grožis, sportas, sveikas laisvalaikis ir namai.
Sveikata visiems Sveikata visiemswww.sveikatavisiems.mamairvaikas.lt.Tai – šeimos sveikatos abėcėlė. Patariame, kaip išvengti ligų ir kuo gydytis susirgus, kaip maitintis, kad būtume sveiki ir stiprūs. Primename apie aktualius sezono negalavimus ir jų gydymą bei profilaktiką. Mūsų leidiniuose - gydytojų patarimai sergantiesiems įvairiomis ligomis, medicinos naujovės. Informacija apie vaistus, maisto papildus, vaistininkų patarimai. Žinios apie sveikatos stiprinimo kampanijas, nemokamas ligų prevencijos programas. Pristatome liaudies medicinos gudrybes, pasitelkiamas sveikatai ir grožiui puoselėti. Dietos, kūno bei veido grožis, kosmetika, sportas, sveikas laisvalaikis ir namai.