Svetainių paieška

Paieškos gairės: baldai
Rasta nuorodų: 324, rodoma nuo 270 iki 280.
Baldų gamyba, sėdmaišiai, pjovimas ir laminavimas Baldų gamyba, sėdmaišiai, pjovimas ir laminavimasNestandartinių baldų gamyba: virtuvės baldų, svetainės baldų, vaiko kambario, vonios kambario, prieškambario ir kt. Baldinės plokštės pjovimas ir laminavimas. Sėdmaišių gamyba, sėdmaišių nuoma.
Biuro baldai internetu Biuro baldai internetuMūsų internetinėje parduotuvėje rasite užsienio ir Lietuvos gamintojų produktus. Prekiaujame: Ergonomiškais baldais, Biuro ir visuomeninės paskirties baldais, Įvairių tipų kėdėmis, Nestandartiniais baldais
Šašlykinės ŠašlykinėsKalvių gaminiai, šašlykinės, rukyklos, vaikų žaidimų aikštelės, lauko baldai, lauko žibintai, kalviški gaminiai.
Vaikiškų lovyčių gamyba Vaikiškų lovyčių gamybaLovytę pagaminsime pagal jūsų išmatavimus ,nudažysime jums patinkančia spalva. Šiuo metu standartinėms lovytėm taikoma nuolaida. Pristatymas Vilniaus m. nemokamas, kiti Lietuvos m. 14Eur. info@lovytesvaikam.lt www.lovytesvaikam.lt
Puikus baldai Puikus baldaiGaminame ir parduodame baldus - Lovas , sofas, kietuosius virtuves, prieškambario ir svetainės baldus
UAB „Žemaitijos ekspresas“ UAB „Žemaitijos ekspresas“Mes importuojame (patys vežame baldus iš Anglijos, Vokietijos, Olandijos ) ir parduodame senovinio, antikvarinio, retro stiliaus baldus bei buitinę techniką. Taip pat teikiame transporto paslaugas Lietuvoje.
Minkšti baldai Minkšti baldaiUAB ,,LEOJAR“ pasiryžusi įgyvendinti pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus. Internetinėje baldų parduotuvėje leojar.lt galite įsigyti baldus neišeidami iš namų. Mūsų specializacija ne tik įprastų, bet ir nestandartinių baldų gamyba skirtingiems Jūsų namų kampeliams.
Bram Wood Bram WoodBram Wood - tai unikalūs rankų darbo baldai gaminami iš ąžuolo masyvo. Kavos staliukai, valgomojo stalai, lentynos ir kiti išskirtiniai gaminiai.
Specializuota medinių vidaus durų ir baldų gamybos įmonėRėmėjų nuoroda Specializuota medinių vidaus durų ir baldų gamybos įmonėUAB „Durima“ – esame specializuota medinių vidaus durų ir baldų gamybos įmonė. Gaminiams naudojame tik natūralią ąžuolo, uosio ir pušies medieną. Projektavimo ir gamybos veiklą vykdome nuo 1994 m., todėl siūlome ne vien tipinius gaminius, bet ir įgyvendiname individualius užsakymus.
Gaminame nestandartinius baldus Gaminame nestandartinius baldusProjektuojame ir gaminame nestandartinius baldus Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Alytuje pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Naudojame tik kokybišką, laiko patikrintą furnitūrą, nestandartinius baldus sumontuos 10 metų gamybinę patirtį turintys meistrai, baldus suprojektuos profesionalus dizaineris-projektuotojas.