Pirmas puslapis | Nuorodos įterpimas | Reklama | Kontaktai
Pradinis puslapis
Nuorodų katalogas - nerandu.lt
Ieškoti
Informacija svetainių savininkams
2010-02-27
Džiaugiamės, kad nuorodų kataloge nerandu.lt Plačiau »
Visos naujienos
Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Registracija
Reklama
Automobilių pasiūlymai

Svetainių paieška

Paieškos gairės: irengimas
Rasta nuorodų: 31, rodoma nuo 20 iki 30.
Santechnikos darbai
Santechnikos darbai, santechnikas, vėdinimo sistemos, kanalizacijos įrengimas, santechnika
IĮ \\\"PIRČIU STATYBA\\\"
Veiklos aprašymas: Statome rąstinius namus, pirtis, kitos paskirties pastatus pagal kliento projekta Gaminame standartinės pirtys iš Karelijos pušies ir drebulės. Standartinės pirtys neturi pamatų, t,y, pirties neišardžius galima pervežti pas užsakovą ir pastatyti prikaitinta pirtį ant trinkelių. Pirtyje yra visą reikalinga įrangą:gultai, pečius, termometras , stalas su suolais, elektros instaliacija, vandens bakas 100ltr. ir t.t.
Pirciu įrengimas
Kita veikla – medinių pirčių įrengimas, terasų gamyba bei montavimas, pavėsinių gamyba, laiptų pakopų gamyba bei montavimas, įvairių lauko baldų bei priešpirtims gamyba iš natūralaus medžio. Produktai: • Dailylentės ir gultai saunoms • Dailylentės vidaus ir lauko darbams • Džiovintos eglės ir pušies lentos • drebules ir juodalksnio mediena • Pavėsinės • Lauko baldai vaikams • Baldiniai ruošiniai
IĮ \"PIRČIU GAMYBA\"
Statome medines pirtys su visa įrangą, ir baldais, įrenginėjame pirtis patalpose. prekyba pirties reikmenimis rusiškos pirties krosnys, apdailos medžiagomis ir aksesuarais.
Apdailos Studija
Apdailos darbai, gipso kartono montavimas, grindu irengimas, glaistymas, dazymas, plyteliu klijavimas, trinkeliu klojimas, santechnikos darbai, eletros darbai ir kt.
kondi.lt
kondi.lt šiluma ir vėsa - tavo rankose.
Kokybiškos medinių grindų, parketo įrengimo - atnaujimo paslaugos
www.ParketoMeistras.lt – Kokybiškos medinių grindų, parketo įrengimo - atnaujinimo paslaugos: grindų šlifavimas, poliravimas, lakavimas, alyvavimas, restauravimas ir kt. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Dirbame su nauja įranga, turime ilgalaikę darbo patirtį. Susisiekite: +370 628 93933
Tinkuojame Su Tinkavimo Agregatais
Tinkavimas. Tinkavimo darbai. Kokybiškai atliekame tinkavimo darbus. Tinkuojame gipsiniu tinku ir cemento kalkiniu tinku. Turime ilgametę patirtį. Kainos sutartinės. Tinkavimo darbai atliekami daugiabučiuose bei individualiuose namuose, kotedžuose, sandėliuose, gamybinėse ir kitose patalpose. Mes atliekame visus tinkavimo darbus nuo sąmatos sudarymo iki projekto galutinio įgyvendinimo, naudojant savo arba užsakovo medžiagas. Taip pat glaistome, dažome, dideliais kiekiais, dirbame su agregatais, kurie paspartina darbų kokybę ir našumą.
sip projektai
Šiltų namų projektai - Projektavimas ir statybos‎ visoje Lietuvoje. Energetiškai efektyvių namų projektai, projektų pritaikymas statybai iš SIP - Struktūrinių Izoliacinių Plokščių. Gauname statybos leidimus, tvarkome kitus reikalingus dokumentus. Žiema – pats metas projektuoti jūsų namą!
Ranga24.lt
Ranga24.lt – atlieka pamatų įrengimo darbus. Pagrindinė veikla tai gręžtinių, juostinių ir plokštuminių pamatų įrengimas ir projektavimas.
Reklama svetainėje | Kontaktai
Sprendimas: Rulis.info