Svetainių paieška

Paieškos gairės: kava
Rasta nuorodų: 59, rodoma nuo 20 iki 30.
Laikas kavai Laikas kavaiProfesionalūs kavos aparatai restoranams, kavinėms, barams. Kavos aparatai ir jų aptarnavimas biurams ir namams. Kavos tiekimas.
Dvelksmas.lt Dvelksmas.ltSkani parduotuvė. el. parduotuvė, prekyba kava, arbata, prieskoniai, aliejus, saldumynai, medus, uogienės, džemai, tyrės, dovanos, kavos aparatai, kavavirės, aksesuarai.
Buto nuoma Druskininkuose Buto nuoma DruskininkuoseJaukus ir saulėtas butas Druskininkų kurorto centre, šalia prekybos centro „Minimaxima“ ir Ratnyčėlės upelio. Du tvarkingi kambariai, virtuvė su pilna įranga, vonia bei WC. 2 balkonai. Jūsų patogumui yra: indai, švari patalynė, rankšluosčiai, kava, arbata, vienu metu gali ilsėtis iki 5 asmenų. Buto nuomos kaina sutartinė. Automobilį galima saugiai pastatyti prie namų. Tik 200 m. iki SPA Vilnius SANA. 300 m. iki Grand SPA Lietuva bei 10 min. pėsčiomis iki Vandens parko bei miesto gydyklos.
AMOKA, UAB AMOKA, UABUAB "AMOKA" atstovaujami prekių ženklai: itališka kava „Lavazza“, arbata „Twinings“, biri arbata „Florapharm“, espreso aparatai profesionalams „Wega“, kavos aparatai „Lavazza BLUE“.
Arbatinė Arbatinė Esame jauki rytietiška arbatinė, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje, netoli Aušros vartų. Jau 8 metus skleidžiame kinų arbatos gėrimo tradiciją. Taip pat supažindiname su Pietų Amerikos yerba mate, senovės Meksikos kakava, rytietišku piešimu ant kūno "henna". Organizuojame kultūrinius vakarus, seminarus, mergvakarius, popietes mokiniams, gimtadienius. Arbatos klubo vakarais (IV-VII d.) kviečiame užsukti paragauti kokybiškos kiniškos arbatos, išmokti tradicinio arbatos gėrimo subtilumų!
Gourmet Fans - gardumynai ir skanios dovanos Gourmet Fans - gardumynai ir skanios dovanosKviečiame apsilankyti! Mūsų parduotuvėlėje rasite įvairių gardėsių - graikinių riešutų bei migdolų šokolade iš Prancūzijos, organiškų rankų darbo šokoladų su netikėtais vaisių, uogų ar prieskonių priedais iš Škotijos, originalios koncepcijos arbatos 'Stick Tea' iš Italijos, netikėtų skonių derinių angliškų "Old Colonial" ir "Suffolk Maid" čatnių ir garstyčių, prieskoninių druskos dribsnių "Sabors de sa Terra" iš Ispanijos bei daug kitų originalių produktų. Dauguma mūsų siūlomų produktų puikiai tinka ir kaip dovanėlė artimam žmogui. Mūsų svetainėje rasite ir prekybos įmonėms skirtą puslapį. Iki susitikimo!
Auksaspalviai Retriveriai ir Kavalieriaus karaliaus Karolio spanieliai Auksaspalviai Retriveriai ir Kavalieriaus karaliaus Karolio spanieliaiNuo 1995 metų labai atsakingai ir sąžiningai veisiame Auksaspalvius Retriverius, o nuo 2010 m. - ir Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanielius. Širdyse uždegta tikra meilė gyvūnams. Tai leidžia mūsų veislyno šunims sėkmingai konkuruoti su geriausiais Europos veislynais Pasaulio ir Europos čempionatuose, klubinese užsienio parodose.
Žemės darbai Žemės darbaiUAB SALNIKO paslaugos: žemės darbai - žemės kasimo darbai, sklypo paruošimas statyboms, polinių pamatų gręžimas, technikos nuoma - ekskavatorių, ekskavatorių-krautuvų, savivarčių nuoma, bei prekyba žvyru, smėliu ir skalda. Kompanijos viena išskirtinių savybių yra ta, kad nuoma yra su darbininku. Kiekvienam norinčiam galime iškasti vandens telkinį, paruošti žemę dirbimui, t.y. nuimame viršutinį dirvos sluoksnį, nukasame ir išvežame nederlingą dirvožemio dalį.
Marijampolės pieno konservai Marijampolės pieno konservaiUAB „Marijampolės pieno konservai” – vienas didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbėjų Lietuvoje ir vienintelė konservuoto pieno gamintoja Baltijos regione.
Technuoma.lt Technuoma.ltkadangi Lietuvos statybų rinka po kelerių metų sunkaus laikotarpio po truputį vėl atsigauna, vertėtų susimąstyti, ką galima padaryti, kad kuo efektyviau panauduoti savo turimos technikos resursus. Turite daug prastovų??? O gal norite, kad apie Jus ir Jūsų laisvą techniką žinotų visi, kam jos šiuo metu reikia? Mes turime Jums puikų pasiūlymą. Vienoje vietoje suburta visa Lietuvoje eksploatuojama ir nuomojama technika. www.technuoma.lt Patalpinę savo technikos ar kitos įrangos aprašymus ir nuomos kainas bei kontaktinius duomenis, Jūs gaunate puikią galimybę dar geriau išnauduoti Jusų technikos resursus. Efektyviau panaudotas technikos darbo laikas = pinigai, kuriuos uždirbsite su mūsų pagalba. Dėl bendradarbiavimo prašome kreiptis: info@technuoma.lt arba tel : 8 601 40006 Su pagarba, Pardavimų vadovas Dmitrijus Ragulinas