Svetainių paieška

Paieškos gairės: keliu
Rasta nuorodų: 55, rodoma nuo 20 iki 30.

Rasta nuorodų suaugusiems (1). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Lietuvos vairuotojų sąjunga Lietuvos vairuotojų sąjungaAuto, vairuotojai, automobiliai, autoavarijos, kelių eismo taisyklės, informacija apie vykdomus reidus ir radarus keliuose.
Kaimo turzimo sodyba „Žinėnai“ Kaimo turzimo sodyba „Žinėnai“Šiaurės Lietuvoje, 28 km nuo Šiaulių, 5 km nuo Radviliškio, 40 km nuo Panevėžio, pakeliui į Tytuvėnus ir Raseinius, miškų apsuptyje, kur nuo pavasario iki rudens gausų uogų ir grybų, kur karaliauja paukščiai ir žvėrys, neseniai įsikūrė „Žinėnų sodyba“. Tai pasislėpęs nuo smalsių žvilgsnių 2 ha ramus gamtos kampelis. Sodyboje vienu metu gali svečiuotis iki 20 žmonių.
Gerbūvio įrengimas ir jo priežiūra Gerbūvio įrengimas ir jo priežiūraMūsų įmonės teikiamos paslaugos: landšafto projektavimas ir vejos įrengimas; laistymo sistemų įrengimas; apželdinimo projektų rengimas ir apželdinimas; trinkelių klojimas; tvorų pardavimas ir jų irengima; vejos įrengimas. Vejos priežiūra.
Krovinių pervežimas, krovinių gabenimas, krovinių transportavimas Krovinių pervežimas, krovinių gabenimas, krovinių transportavimas“Baltijos pervežimai” — laivų agentavimas, transportinio-ekspedicinio krovinių aptarnavimas Baltijos šalyse: logistikos paslaugos, krovinių pervežimas geležinkeliu, krovinių gabenimas geležinkeliu, krovinių transportavimas geležinkeliu.
Vairavimo mokyklos, KET testai, kelių eismo taisyklės, teorijos užduotys Vairavimo mokyklos, KET testai, kelių eismo taisyklės, teorijos užduotysVairavimo mokyklos, KET testai, kelių eismo taisyklės. 2010 KET testai. Norėdami spręsti naujausius 2010 KET testus, turite apmokėti šią paslaugą SMS žinute (viena SMS per mėnesį).
Haus blokeliai Haus blokeliaiPardavimas įvairių betoninių ir kitų rūšių blokelių.
UAB "Laivų technika" UAB "Laivų technika"UAB "Laivų technika" yra įsikūrusi pramoniniame komplekse, esančiame Klaipėdos uoste su atviru prisiėjimu prie Baltijos jūros, ir tik keletas minučių nuo Klaipėdos centro. Įmonė turi pagrindinius transporto maršrutus ir geležinkelius, prijungtus prie Latvijos. Estijos, Rusijos ir kitų EEB šalių. Bendrovė sukaupusi didelę jūrų veiklos patirtį, nuo laivų remonto ir techninės priežiūros iki pilno visų laivų tipų renovavimo, ypač į žvejybos laivų giliavandeniams laivynams veikia visame pasaulyje.
Vakonda VakondaStatybos paslaugos, apželdinimas, trinkelių klojimas, trinkelės, aplinkos tvarkymas.