Svetainių paieška

Paieškos gairės: klubai
Rasta nuorodų: 35, rodoma nuo 20 iki 30.
Golfweb GolfwebInterneto svetainė www.golfweb.lt – tai nuolat atnaujinama ir papildoma elektroninė informacinė sistema, kuri apima golfo sportą, golfo akademiją, golfo turizmą, mini golfą, ofiso golfą. Interneto vartai „Golfweb“ skirti tiems, kurie bent šiek tiek myli gamtą, sportą ar poilsį.
autoklubas.lt autoklubas.ltLietuvos auto klubų ir auto fanų susivienyjimas
Sportoklubai.lt - geresnis būdas sportuoti nebrangiai. Pigiausi sporto klubų pasiūlymai. Sportoklubai.lt - geresnis būdas sportuoti nebrangiai. Pigiausi sporto klubų pasiūlymai.sportoklubai.lt – tai interneto projektas, kurio tikslas apjungti visus Lietuvos sporto klubus po vienu stogu. Čia rasite informaciją apie kiekvieną sporto klubą, galėsite sužinoti kitų lankytojų nuomonę, bei palikti savo komentarus. Mūsų misija - pateikti lankytojams objektyvią ir aiškią informaciją, padėti jiems išsirinkti labiausiai tinkantį sporto klubą. Mes pasiūlysime įsigyti abonementą į pasirinktą klubą internetu, sutaupant laiko ir pinigų.
Vilnius By Night Vilnius By NightNaktinio Vilniaus gidas Vilnius by Night. Tai informacinis-pramoginis portalas Vilniaus miesto svečiams lietuvių bei anglų kalbomis. Viešbučių, naktinių klubų, restoranų, barų katalogas, renginiai, specialūs pasiūlymai, įvairūs straipsniai apie karščiausius vakaro įvykius Vilniuje.
Kas? Kur? Kada? - Tavo renginių kalendorius Kas? Kur? Kada? - Tavo renginių kalendoriusLietuvoje vykstančių renginių kalendorius: auto ir moto sportas , klubai , vakarėliai, parodos , koncertai, ir kiti įvairiausi renginiai.
Sporto klubas Sporto klubasG7 Sportas - sporto klubas visai šeimai. Mes Jums siūlome įvairaus pobūdžio treniruotes kartu su patyrusių trenerių komanda, kuris padės pasiekti užsibrėžtų sporto ir sveikatos rezultatų. G7 Sportas - Jūsų sporto klubas.
Naktiniai klubai Naktiniai klubaiNaktiniai klubai, naktinis gyvenimas, naktinių klubų artimiausi renginiai.
Muay Thai klubas Vilniuje. Muay Thai klubas Vilniuje.Kviečiame treniruotis MuayThai klube SINOBIS. Vilniaus sporto klubas SINOBIS yra oficialus LMTS narys kuris veda treniruotes pagal MuayThai metodika. Klubo sportininkus vienija ne tik noras išmokti MuayThai, bet ir turiningai leisti laisvalaiki bei susirasti draugų. Klubo nariai dalyvauja įvairiuose varžybose, stovyklose, seminaruose ir kituose LMTS renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. Treniruotės vyksta ištisus metus ir nauji žmonės priimami nuolat. Daugiau informacijos apie klubą ir treniruotes rasite www.sinobis.lt arba facebook tinklapyje. Telefonas informacijai: 867552970 RENKAMA NAUJA MUAYTHAI PAAUGLIŲ GRUPĖ 860137433
Lankomos vietos Lankomos vietosGeriausios lankytinos vietos Lietuvoje. Sportas, klubai, pramogos ir daug visko tau ir tavo draugams!
Saviugdos Mokykla Saviugdos MokyklaProjektas skirtas žmonėms, kurie nori ir siekia asmeninio tobulėjimo. Žmonėms, kurie nori sukurti laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą. Mokyklos veiklos kryptys: Atvirų asmeninio tobulėjimo seminarų organizavimas. Uždaros verslo konsultacijos. Privačios konsultacijos asmeninio tobulėjimo klausimais. Profesinio tobulėjimo mokymai. Asmeninio tobulėjimo klubai. Mokyklos motto: Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas.