Svetainių paieška

Paieškos gairės: mokymo
Rasta nuorodų: 66, rodoma nuo 20 iki 30.
Išmok kalbas su Rotu! Išmok kalbas su Rotu!Užsienio kalbų mokymo priemonių aprūpinimo centras.
Saugus startas, UAB Saugus startas, UABVairavimo mokymo kursai, kelių eismo taisyklių kursai, praktinis vairavimo mokymas, pagreitinti vairavimo kursai, rengimas vairuotojo pažymėjimo egzaminams.
Internovitas, UAB Internovitas, UABInterneto projektai, web dizainas, naujų tinklalapių kūrimas ir senų perdarymas, e-verslo, e-komercijos, e-mokymo sprendimai, hostingo paslaugos.
Baltic personnel strategy project, UAB Baltic personnel strategy project, UABPersonalo mokymo programos, komandos formavimas, darbuotojų atranka.
Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Klaipėdos darbo rinkos mokymo centrasProfesinis suaugusiųjų mokymas, kvalifikacijos tobulinimas bei perkvalifikavimas.
Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybaPersonalo apmokymai ir kvalifikacijos kėlimas, apmokymai ieškantiems darbo, informacija apie centrą.
Ekonominių ir teisinių konsultacijų centras, UAB Ekonominių ir teisinių konsultacijų centras, UABĮmonė teikia profesionalias verslo konsultavimo, teisės ir mokymo paslaugas.
Kauno geštalto studijų centras Kauno geštalto studijų centrasKonsultacinės ir mokymo paslaugos individualiems asmenims, poroms, šeimoms, grupėms bei organizacijoms asmeninio, profesinio ir organizacinio vystymosi klausimais.
Norbekovo institutas Norbekovo institutasAkademiko Norbekovo institutas siūlo savęs pažinimo ir tobulinimosi programą. Pagrindinis mokymo principas – aktyvi žmogaus pozicija savo dvasinės ir fizinės būklės atžvilgiu. Kiekvienas gali pakeisti savo sveikatą, vidinę būseną, likimą – savo pastangomis, savo valios ir dvasios stiprybės dėka. Siūlomų savęs tobulinimo sistemų esminį pagrindą sudaro senovės Rytų žinios, kurios jau daug amžių perduodamos iš kartos į kartą, Mokytojų perteikiamos mokiniams.