Pirmas puslapis | Nuorodos įterpimas | Reklama | Kontaktai
Pradinis puslapis
Nuorodų katalogas - nerandu.lt
Ieškoti
Informacija svetainių savininkams
2010-02-27
Džiaugiamės, kad nuorodų kataloge nerandu.lt Plačiau »
Visos naujienos
Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Registracija
Reklama
Automobilių pasiūlymai

Svetainių paieška

Paieškos gairės: plokštės
Rasta nuorodų: 38, rodoma nuo 20 iki 30.
UAB \"Gilunta\" - paminklų gamyba
Užsakovams galime pasiūlyti platų paminklų ir kitų gaminių iš įvairių spalvų natūralaus akmens asortimentą. Projektuojame ir konsultuojame, gaminame paminklus, tvoreles, interjero ir eksterjero gaminius iš akmens, liejame pamatus, sudedame trinkeles, graviruojame užrašus...
Paminklai, antkapiai, tovrelės, židinių apdaila
Akmens apdirbimo įmonė sėkmingai dirba 20 metų ir turi sukaupusi didelę patirtį, akmens apdirbimo sferoje. Pagrindinė įmonės veikla - akmens apdorojimas, tai įvairių formų paminklų gamyba, užsakymų atlikimas pagal individualų kliento projektą, kapavietės dengimas granito plokštėmis, antkapių montavimas, senų paminklų restauravimas ir t.t. Įmonė atlieka visus darbus kapinėse: lieja pamatus, sumontuoja gaminius, kloja trinkeles, užpila skaldelę, restauruoja senus paminklus.
Rėmėjų nuoroda
3D plokštės
Tikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų - dekoratyvinės 3D plokštės, ne tik stilingos, bet ir ekologiškos. Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas. Jų sudėtyje nėra jokių toksininių medžiagų. Šis produktas yra 100 proc. ekologiškas aplinkai ir žmogui. Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, sienų puošybai. Dekoratyvinės 3D plokštės (arba trimatės plokštės), kurios sujungtos tarpusavyje sudaro visą sistemą. Plokštės yra klijuojamos ant įvairių sienų paviršių plytelių klijais,skystomis vinimis. Jungimo siūlės yra šlifuojamos iki vientisumo. Priklijavus plokštes jas galima dažyti daugybę kartų įprastais sieniniais dažais norima spalva.
Kapaviečių tvarkymas
Užsiimame kapaviečių įrengimu bei restauracija. Tarpininkaujame gaminant ar ieškant paminklo bei kitų granito gaminių.
Ventiliuojami fasadai
Pastatų fasadai - skalda dengtos plokštės skirtos naudoti išorėje – fasadams, cokoliams, karnizams. Gyvenamiesiems pastatams, individualiems namams ir biurams, pramoniniams statiniams ir sandėliams, mokykloms ir vaikų darželiams, ligoninėms. Taip pat naudojama pastatų renovacijai, apšiltinimui.
Šildymo įranga, infraraudonųjų spindulių šildytuvai, grindinis šildymas
Prekyba šildymo įranga. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, natūralaus akmens radiatoriai, šildymo plėvelė, grindinis šildymas, ekonominės lempos, natūralaus šildymo plokštės į lubas.
Vidaus durys, masyvas, aukščiausia kokybė, modelių įvairovė
Pagrindinė įmonės veikla – medinių vidaus durų gamyba. Gaminame medienos masyvo vidaus duris, faneruotos vidaus duris, lauko duris. Kiti medienos gaminiai: klijuotos medienos masyvo plokštės palangėms, laiptams, interjero elementams, medinės vidaus pertvaros.
Darbe patogu, namie-jauku
UAB "Nedmija" projektuoja ir gamina baldus pagal individualius užsakymus. Gaminame biuro baldus, virtuvės, prieškambario, vonios kambario, miegamojo, vaikų kambario baldus, sekcijas, spintas, spintas su stumdomosiomis durimis bei kitus nestandartinius baldus. Baldus gaminame iš MDF plokštės, LMDP (laminuotos drožlių plokštės) ir natūralios medienos. Dizainerio konsultacija.
OSB plokstes
Osb, Osb plokštės, Osb kaina, linų plokštės.
HTCC
UAB HTCC – tarptautinė įmonių grupė, įgyvendinanti nekilnojamo turto projektus. Pagrindinė veikla – skydinių gyvenamųjų namų statyba, rekonstravimas, atskirų konstrukcijų skydiniams pastatams gamyba, taip pat konsultavimas statybos klausimais.
Reklama svetainėje | Kontaktai
Sprendimas: Rulis.info