Pirmas puslapis | Nuorodos įterpimas | Reklama | Kontaktai
Pradinis puslapis
Nuorodų katalogas - nerandu.lt
Ieškoti
Informacija svetainių savininkams
2010-02-27
Džiaugiamės, kad nuorodų kataloge nerandu.lt Plačiau »
Visos naujienos
Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Registracija
Reklama
Automobilių pasiūlymai

Svetainių paieška

Paieškos gairės: plokštės
Rasta nuorodų: 40, rodoma nuo 20 iki 30.
OSB plokštės
Orientuotų medienos skiedrų plokščių gamyba
Ventiliuojami fasadai
Pastatų fasadai - skalda dengtos plokštės skirtos naudoti išorėje – fasadams, cokoliams, karnizams. Gyvenamiesiems pastatams, individualiems namams ir biurams, pramoniniams statiniams ir sandėliams, mokykloms ir vaikų darželiams, ligoninėms. Taip pat naudojama pastatų renovacijai, apšiltinimui.
Šildymo įranga, infraraudonųjų spindulių šildytuvai, grindinis šildymas
Prekyba šildymo įranga. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, natūralaus akmens radiatoriai, šildymo plėvelė, grindinis šildymas, ekonominės lempos, natūralaus šildymo plokštės į lubas.
Vidaus durys, masyvas, aukščiausia kokybė, modelių įvairovė
Pagrindinė įmonės veikla – medinių vidaus durų gamyba. Gaminame medienos masyvo vidaus duris, faneruotos vidaus duris, lauko duris. Kiti medienos gaminiai: klijuotos medienos masyvo plokštės palangėms, laiptams, interjero elementams, medinės vidaus pertvaros.
Darbe patogu, namie-jauku
UAB "Nedmija" projektuoja ir gamina baldus pagal individualius užsakymus. Gaminame biuro baldus, virtuvės, prieškambario, vonios kambario, miegamojo, vaikų kambario baldus, sekcijas, spintas, spintas su stumdomosiomis durimis bei kitus nestandartinius baldus. Baldus gaminame iš MDF plokštės, LMDP (laminuotos drožlių plokštės) ir natūralios medienos. Dizainerio konsultacija.
OSB plokstes
Osb, Osb plokštės, Osb kaina, linų plokštės.
HTCC
UAB HTCC – tarptautinė įmonių grupė, įgyvendinanti nekilnojamo turto projektus. Pagrindinė veikla – skydinių gyvenamųjų namų statyba, rekonstravimas, atskirų konstrukcijų skydiniams pastatams gamyba, taip pat konsultavimas statybos klausimais.
Balkonų renovacija ir remontas
Mes vieni iš nedaugelio atliekame senų, senų-avarinių balkonų renovacinius darbus pagal modernias statybines technologijas. Balkonų renovacijos technologija parengta pagal atestuotų ekspertų ir konstruktorių rekomendacijas. Ši technologija pasižymi ne tik tuo, kad yra atstatomas laikančiosios konstrukcijos mechaninis atsparumas bei pastovumas, bet ir tuo, kad renovuotas balkonas turi drenavimo funkciją. Ši funkcija reikalinga tam, kad neprasidėtų balkono g/b plokštės irimo procesai. Šie destruktyvūs procesai prasideda dėl temperatūrinių ciklų, t.y. kai cikliškai užšąla į balkono plokštę įsiskverbęs lietaus vanduo (užšąlančio vandens tūris didėja 9 proc.). Taip pat dėl šios priežasties atšokinėja arba įtrūksta balkono grindų plytelės ir gali atsirasti kiti defektai.
Statybinės paslaugos ir prekės vienoje vietoje
Plastikiniai langai, mediniai langai, stogų, dangos dažai, durys, grindų dangos, gruntai, hermetikai, armatūra, blokeliai, cementas, dailylentės, izoliacinės medžiagos, karkasai, varžtai, klijai, laiptai, lakai, langai, metalinės konstrukcijos, plytelės, plytos, sienų plokštės, skardos, lankstiniai, stiklas.
Kompiuteriu remontas, supirkimas, pardavimas.
Esame kompiuterių remonto įmonė. Kompiuterių remonto srityje jau dirbame daugiau kaip 10 metų, esame sukaupę didelę patirtį su įvairių gamintojų kompiuterių remonte (IBM. Lenovo. Fujitsu-Siemens. Compaq. MSI. Dell. Asus. Apple. Toshiba. Acer. Pacard Bell. Acme. Gateway. Sony. Samsung. Hp. Ordi. Philips). Dauguma kompiuterių turi standartinius gedimus tokius kaip vaizdo plokštės (čipseto) perkaitimas, šiaurinio tilto perkaitimas ar pietinio tilto perkaitimas. Prieš ketverius metus įsigijome įrangą, skirtą čipsetų litavimui (infraraudonųjų spindulių litavimo stotelė). Taipogi taisome ir supiltus, sudaužytus, sudegusius kompiuterius. Perlituojame išlūžusius maitinimo lizdus, keičiame ekranus, taisome monitorius ir maitinimo šaltinius.
Reklama svetainėje | Kontaktai
Sprendimas: Rulis.info