Pirmas puslapis | Nuorodos įterpimas | Reklama | Kontaktai
Pradinis puslapis
Nuorodų katalogas - nerandu.lt
Ieškoti
Informacija svetainių savininkams
2010-02-27
Džiaugiamės, kad nuorodų kataloge nerandu.lt Plačiau »
Visos naujienos
Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?
Dar neužsiregistravote? Registracija
Reklama
Automobilių pasiūlymai

Svetainių paieška

Paieškos gairės: plokštės
Rasta nuorodų: 45, rodoma nuo 20 iki 30.
OSB plokštės
Orientuotų medienos skiedrų plokščių gamyba
Ventiliuojami fasadai
Pastatų fasadai - skalda dengtos plokštės skirtos naudoti išorėje – fasadams, cokoliams, karnizams. Gyvenamiesiems pastatams, individualiems namams ir biurams, pramoniniams statiniams ir sandėliams, mokykloms ir vaikų darželiams, ligoninėms. Taip pat naudojama pastatų renovacijai, apšiltinimui.
Šildymo įranga, infraraudonųjų spindulių šildytuvai, grindinis šildymas
Prekyba šildymo įranga. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, natūralaus akmens radiatoriai, šildymo plėvelė, grindinis šildymas, ekonominės lempos, natūralaus šildymo plokštės į lubas.
OSB plokstes
Osb, Osb plokštės, Osb kaina, linų plokštės.
HTCC
UAB HTCC – tarptautinė įmonių grupė, įgyvendinanti nekilnojamo turto projektus. Pagrindinė veikla – skydinių gyvenamųjų namų statyba, rekonstravimas, atskirų konstrukcijų skydiniams pastatams gamyba, taip pat konsultavimas statybos klausimais.
Balkonų renovacija ir remontas
Mes vieni iš nedaugelio atliekame senų, senų-avarinių balkonų renovacinius darbus pagal modernias statybines technologijas. Balkonų renovacijos technologija parengta pagal atestuotų ekspertų ir konstruktorių rekomendacijas. Ši technologija pasižymi ne tik tuo, kad yra atstatomas laikančiosios konstrukcijos mechaninis atsparumas bei pastovumas, bet ir tuo, kad renovuotas balkonas turi drenavimo funkciją. Ši funkcija reikalinga tam, kad neprasidėtų balkono g/b plokštės irimo procesai. Šie destruktyvūs procesai prasideda dėl temperatūrinių ciklų, t.y. kai cikliškai užšąla į balkono plokštę įsiskverbęs lietaus vanduo (užšąlančio vandens tūris didėja 9 proc.). Taip pat dėl šios priežasties atšokinėja arba įtrūksta balkono grindų plytelės ir gali atsirasti kiti defektai.
Kompiuteriu remontas, supirkimas, pardavimas.
Esame kompiuterių remonto įmonė. Kompiuterių remonto srityje jau dirbame daugiau kaip 10 metų, esame sukaupę didelę patirtį su įvairių gamintojų kompiuterių remonte (IBM. Lenovo. Fujitsu-Siemens. Compaq. MSI. Dell. Asus. Apple. Toshiba. Acer. Pacard Bell. Acme. Gateway. Sony. Samsung. Hp. Ordi. Philips). Dauguma kompiuterių turi standartinius gedimus tokius kaip vaizdo plokštės (čipseto) perkaitimas, šiaurinio tilto perkaitimas ar pietinio tilto perkaitimas. Prieš ketverius metus įsigijome įrangą, skirtą čipsetų litavimui (infraraudonųjų spindulių litavimo stotelė). Taipogi taisome ir supiltus, sudaužytus, sudegusius kompiuterius. Perlituojame išlūžusius maitinimo lizdus, keičiame ekranus, taisome monitorius ir maitinimo šaltinius.
VoIP-Shop
www.voip-shop.lt - VoIP įranga ir paslaugos: Fiksuotas ryšys, Pigūs skambučiai į užsienį ir Lietuvoje. Nemokami skambučiai tarp įmonės filialų. Telefono numeriai, Laidiniai telefonai, Telefonų stotelės, Video telefonai, Belaidžiai telefonai, Maršrutizatoriai,IP telefonijos plokštės ir moduliai, Programinė įranga, Rezerviniai įrenginiai, Tinklo šakotuvai.
Virtuvės baldai, Vilnius
Pagamintiems baldams suteikiama garantija iki 10-ties metų. Siūlome Jums didelį spalvų bei dekorų pasirinkimas - virš trijų tūkstančių dažų atspalvių bei daugybė laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) dekorų.
UAB \"Gilunta\" - paminklų gamyba
Užsakovams galime pasiūlyti platų paminklų ir kitų gaminių iš įvairių spalvų natūralaus akmens asortimentą. Projektuojame ir konsultuojame, gaminame paminklus, tvoreles, interjero ir eksterjero gaminius iš akmens, liejame pamatus, sudedame trinkeles, graviruojame užrašus...
Reklama svetainėje | Kontaktai
Sprendimas: Rulis.info