Svetainių paieška

Paieškos gairės: finansai
Rasta nuorodų: 36, rodoma nuo 30 iki 36.
Teisinės paslaugos, buhalterinė apskaita Teisinės paslaugos, buhalterinė apskaitaUAB AIRISTA – jau 10 metų darbo patirtis: tesinės paslaugos, teisinės konsultacijos, teisinė pagalba, viešieji pirkimai, reorganizavimas, imoniu likvidavimas, sutarčių ruošimas, atstovavimas, įmonių steigimas, skolų išieškojimas, buhalterinės paslaugos, buhalterinė apskaita. Mūsų klientų teisinius ir buhalterinius klausimus sprendžiame individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno išskirtinius interesus. Daugiau informacijos www.airista.lt
Finblog.lt Finblog.ltFinblog.lt yra projektas siekiantis pateikti visus finansams asociatyvius dalykus paprastai. Be pompastikos, žargonų ar terminologijos persmelktų tekstų. Siekiame išryškinti, orientuotis ir kurti tokį turinį, kuris mūsų skaitytojams suteiktų naujų žinių arba patenkintų tuos, kurie trokšta atradimo džiaugsmo ne tik keliaujant, tačiau ir skaitant.
Plečiate savo įmonės veiklą? Ieškote kas galėtų profesionaliau ir efektyviau pasirūpinti Jūsų įmonės buhalterija, o gal ir valdymo apskaita, finansais? Ne paslaptis, kad tvarkinga ir savalaikė buhalterinė apskaita yra esminė sėkmingo verslo dedamoji. Be jos sunkiai įsivaizduojama efektyvi įmonės veikla. Siūlome Jums savo patirtį, įžvalgas finansų srityje. Klientai mus apibūdina kaip problemų sprendėjus, patikimus ir nestandartiškai mąstančius žmones.
Finansų apskatos centras Finansų apskatos centrasFinansų apskaitos centras teikia visas su finansais ir buhalterine apskaita susijusias paslaugas bei konsultacijas.
BDO apskaita ir auditas BDO apskaita ir auditasBDO auditas ir apskaita, UAB yra viena didžiausių apskaitos, audito ir konsultacijų įmonė Lietuvoje Turime tris biurus – didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Su mumis dirba penki partneriai ir per 70 darbuotojų.