Svetainių paieška

Paieškos gairės: kava
Rasta nuorodų: 59, rodoma nuo 40 iki 50.
Gazikas GazikasVV GROUP teikia: transporto nuomos ir transporto paslaugas visoje Lietuvoje. Statybiniai įrenginiai ir mašinos, statybinių atliekų pervežimas: smėlio, žvyro ir kitų birių krovinių.
Didmeninė prekyba kava Didmeninė prekyba kavaDidelis, didelis kiekis kavos už mažą kainą. Ką tai galėtų reikšti? Prekybcentris, kai kas pagalvos, o gal, tiesiog, parduotuvė, pagalvos kiti, o aš noriu tik patikslinti, kad tai yra didmeninė prekyba kava, kuri Lietuvos rinkoje užima gan tvirtas pozicijas. Patikėkite, prekyba vyksta ne pakuotėmis, bet kavos paletėmis bei krovininiais automobiliais. Todėl prekybininkams ypač svarbi kavos kaina, nes nuo jos priklauso ir jų pelnas.
kavamales kavamalesKavamalė – būtinas prietaisas jūsų namuose, jeigu norite mėgautis tikrai šviežia ir aromatinga kava. Patarimų, kokią kavamalę pirkti, rasite užsukę į mūsų puslapį.
SAVIVARČIŲ NUOMA 16m³: žvyras, smėlis, skalda, kt. su pristatymu SAVIVARČIŲ NUOMA 16m³: žvyras, smėlis, skalda, kt. su pristatymuEkskavatoriaus krautuvo nuoma su operatoriumi, bei savivarčio (talpa ~25 tonas) paslaugos; Atliekame žemės kasimo, krovimo, stumdymo, lyginimo, transportavimo darbus. Lyginame žemę; nuimame augalinį sluosnį; skleidžiame juodžemį; kasame duobes pamatams, bet tranšėjas (vandentiekiui, dujotiekiui, elektrai), montuojame kanalizacijoms žiedus. Parduodame bei vežame žvyrą, smėlį, gruntą, juodžemį, skaldą.
Dekoria.lt Dekoria.ltDekoria.lt – viena didžiausių Lietuvoje įvairių tekstilės gaminių elektroninė parduotuvė. Užuolaidos, staltiesės, užvalkalai, daugiau nei 50.000 prekių! Nuo dabar daug namų dekoro dalykų galite užsisakyti tiesiog internetu, o jūsų daiktu vizualizacijos padės susikurti jaukų interjerą jūsų namuose. Pamirškite kamščius, krepšius, parduotuves, įsitaisykite patogiai su kava ir leiskitės su dekoria.lt į savo namų kūrimą. Užuolaidos internetu, romanetės internetu , roletai, lovatiesės, staltiesės, dekoratyviosios pagalvėlės, audiniai, virtuvės aksesuarai, sėdmaišiai, baldai, pufai, foteliai, IKEA baldų užvalkalai, įvairios interjero prekės internetu.
Protekta - padangos žemės ūkio technikai Protekta - padangos žemės ūkio technikaiPrekyba žemės ūkio technikos padangomis, industrinėmis padangomis - sunkvežimių, krautuvų, ekskavatorių, bobcatų.
Mini krautuvo, ekskavatoriaus, fiskaro, laikinųjų tvorų ir jūrinių konteinerių nuoma Mini krautuvo, ekskavatoriaus, fiskaro, laikinųjų tvorų ir jūrinių konteinerių nuomaMini krautuvo, ekskavatoriaus, fiskaro, laikinųjų tvorų ir jūrinių konteinerių nuoma. Pigiai, greitai ir saugiai pervežame krovinius visoje Lietuvoje ir atliekame įvairius statybos darbus. Montuojame perdengimo plokštes, pamatų blokus, sijas ir t.t. Konsultuojame technikos nuomos klausimais ir padedame surasti geriausią sprendimą.
Mechanizmų nuoma, UAB Mechanizmų nuoma, UABMechanizmų nuoma Šiauliuose: pastolių, ekskavatorių nuoma, kasimo darbai Šiauliuose.
Technuoma.eu Technuoma.euSavivarčio su kranu-greiferiu nuoma. Pigiai vežame: žvyrą, smėlį, skaldą, augalinį gruntą, gruntą, juodžemį ir t.t. Išvežame statybines atliekas. Kiekis nuo 1 tono iki 15 tonų. Dirbame kokybiškai, greitai. Smėlis 0-1, 0-2, plautas 0-4, sijotas 0-4, 0-16, gamtinis smėlis sklypo pakėlimui, pamatų užpilimui. Žvyras gamtininis, betonavimui, kelio dangai. Nuosavu krautuvu atliekame šiuos darbus: -Lyginame sklypus; -Formuojame reljefą; -Nustumdome augalinį sluoksnį; -Paskleidžiame juodžemį;
Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje Mini ekskavatoriaus nuoma VilniujeMini ekskavatoriaus nuoma geriausiomis sąlygomis Vilniuje. Mes klientams siūlome ne tik vien mini ekskavatoriaus nuomą, tačiau kartu galime pasiūlyti ir mūsų vairuotojo darbą, kuris atliks visus jums reikiamos kasimo darbus ypač tiksliai ir greitai. Ekskavatorių nuoma dažniausiai užsakoma statytų ir aplinkotvarkos srityse. Mūsų mini ekskavatoriai kasa iki 2,2 metrų gylio, turime įvairių ekskavatorių kasimo kaušų