Svetainių paieška

Paieškos gairės: mokymo
Rasta nuorodų: 66, rodoma nuo 40 iki 50.
Bendrosios kompetencijos ugdymo centras Bendrosios kompetencijos ugdymo centrasVairavimo mokykla Klaipėdoje, vairavimo kursai Klaipėdoje, B kategorijos vairavimo kursai, vairuotojų mokymo centras, užsienio kalbų mokymas, profesinės kvalifikacijos tobulinimas
Mokymai ir konsultacijos Mokymai ir konsultacijosMokymo ir konsultacijų centre \"Viskas lengvai\" mokoma anglų ir rusų kalbų, buhalterijos pagrindų, raštvedybos, papuošalų vėrimo. Teikiamos konsultacijos. Mes dirbame tam, kad Jums būtų viskas lengva!
Norvegų kalbos kursai internetu Norvegų kalbos kursai internetuNorvegų kalbos kursai ir pamokos internete. Audio, video medžiaga, žodynėlis, užrašai. Unikali mokymo metodika
Ispanu kalbos kursai Ispanu kalbos kursaiIspanų kalbos kursai ir pamokos internete. Audio, video medžiaga, žodynėlis, užrašai. Unikali mokymo metodika
Viskas apie mokslą Viskas apie moksląhttp://www.manomokslas.lt - tai puslapis apie mokslą ir viską, kas susiję su juo. Čia rasite internetines bibliotekas, žodynus, knygynus ir net galėsite mokytis nuotoliniu būdų.
Kauno darbo rinkos mokymo centras. Kauno darbo rinkos mokymo centras.Kauno darbo rinkos mokymo centras rengia kirpėjų,autošaltkalvių,autoelektrikų, variklių taisytojų mokymo kursus. Kviečiame registruotis!
Kauno rajono Ežerėlio lopšelis-darželis Kauno rajono Ežerėlio lopšelis-darželisSteigėjas: Kauno r. savivaldybė, Savanorių pr. 371, LT-49500 Kaunas, pagrindinė veiklos rūšis: ikimokyklinis ugdymas, mokymo kalba: lietuvių.
Kalbų kursai Šiauliuose Kalbų kursai ŠiauliuoseAtraskite savo užsienio kalbos mokymosi būdą kartu su Saulės miesto kalbų mokykla. Rengiami užsienio kalbų mokymo kursai įvairiai auditorijai: vaikams, moksleiviams, suaugusiems ir senjorams. Anglų, vokiečių, norvegų, prancūzų, rusų ir kitų kalbų kursai Šiauliuose.
KurGyvenu.lt KurGyvenu.ltKurGyvenu.lt yra internetinis portalas, kuris pateikia aktualią, objektyvią ir susistemintą informaciją (rinkos vertė; šilumos kaina; oro tarša; triukšmas; statybos metai; nusikalstamumas; atstumai iki pramonės įmonių, lankytinų vietų, mokymosi įstaigų, miesto centro ir pan.; mokyklų reitingai; demografinė informacija) apie nekilnojamąjį turtą ir jo aplinką. Palyginama dabartinė situacija regioniniu ir nacionaliniu lygiu.