Svetainių paieška

Paieškos gairės: draudimas
Rasta nuorodų: 99, rodoma nuo 50 iki 60.
Immigrate to Norway Immigrate to NorwayLATOTINAITE CONSULTING yra aukštos kvalifikacijos teisinės ir kitokias konsultacines paslaugas teikianti Norvegijos įmonė.
Teisinės paslaugos Teisinės paslaugosTeisinių paslaugų įmonė „Vox Legalis“ teikia kvalifikuotas teisines paslaugas tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Mūsų komandą sudaro jauni, patikimi ir profesionalūs teisės specialistai, pasiruošę išklausyti ir pagelbėti kiekvienam klientui. Mūsų tikslas – teikti aiškią, efektyvią, prieinamą ir patikimą teisinę pagalbą. Mums ypač svarbu glaudus bendradarbiavimas su mūsų klientais, tarpusavio pasitikėjimas ir supratimas.
Draudimas internetu, draudimo skaičiuoklė, konsultacijos Draudimas internetu, draudimo skaičiuoklė, konsultacijosSvetainė www.brokeriukas.lt sukurta, kad greitai ir kuo palankesnėmis sąlygomis galėtumėte gauti draudimo pasiūlymus, apsidrausi ir konsultuotis visais draudimo klausimais. Privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas, Transporto priemonių KASKO draudimas, Kelionės draudimas, Būsto ir gyventojų turto draudimas.
Autobusų nuoma Autobusų nuomaAutobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 18 sėdimų vietų iki 51 turistinėms kelionėms ir ekskursijoms keleivių vežimas autobusais ir mikroautobusais vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Autotransporto draudimas.
Eldrauda.lt Eldrauda.ltDraudimas, draudimas internetu, automobilio draudimas, civilinis draudimas
Mikroautobusų ir automobilių nuoma Mikroautobusų ir automobilių nuomaMes, UAB "Baltic Travel" siūlome išsinuomoti visiškai naujus 2011 m. 9 vietų keleivinius mikroautobusus OPEL VIVARO. Prailgintas, 2.0 turbodyzelinis,(7,9 l/100 km) 6 pavarų mechaninė greičių dėžė, oro kondicionierius prekyje ir gale. Papildomas šildymas gale, CD-MP3, KASKO draudimas, žalioji korta, civilinės atsakomybės draudimas, "opel assistance" kortelė (pagalba kelyje 24 val.). Optimalus sprendimas keliaujant didesnei žmonių grupei kaip Lietuvoje taip ir užsienyje. Patogu keliauti kalnuose. Vairuotoju gali būti bet kas turintis "B" kategorijos teises. Taip pat teikiame vairuotojo paslaugas. Vežame vestuves, krikštynas, bernvakarius, mergvakarius, kt. šventes, pasitinkame svečius iš oro uosto. Taip pat vežame svečius į Lietuvos ir kitus tarptautinius oro uostus. Papildomai išnuomojame GPS navigacines įrangas ir stogo bagažines.
Gyvybės draudimas palankiomis sąlygomis Gyvybės draudimas palankiomis sąlygomisMes siūlomos draudimo paslaugos : gyvybės draudimas, automobilio draudimas, draudimas internetu taupant laiką ir pinigus.
Kelionės Jums Kelionės JumsKelionių agentūroje "Kelionės Jums" galite įsigyti: poilsines keliones; pažintines keliones; kruizus; keltų bilietus; lėktuvų bilietus; vizas; kelionių draudimą; automobilių parkavimą oro uoste. Kelionės išblaško mintis, džiugina sielą ir kūną, užlieja naujomis emocijomis, praskaidrina kasdienybę ir suteikia galimybę pažinti kitus kraštus. Susikurkite savo kelionių norų žemėlapį, keliaukite, atraskite ir mėgaukitės.
Draudimas internetu Draudimas internetuČia rasite daug naudingos informacijos apie gyvybės draudimą ir kitas draudimo rūšis.
TRAVELTA kelionių agentūra TRAVELTA kelionių agentūraKelionės autobusu ir lėktuvu (poilsinės, pažintinės, savaitgalio, kruizai...), bilietai (lėktuvų, autobusų, keltų), draudimas (kelionių, transporto, turto), vizos (į Rusiją, Baltarusiją), viešbučių rezervavimas įvairiose pasaulio šalyse ir kurortuose (keliaujant individualiai), automobilių stovėjimo aikštelės (Vilniaus ir Kauno oro uostuose)... Nuolaidos keliaujant grupėmis Pageidaujant įsigyti paslaugas, nebūtina atvykti pas mus į agentūrą. Viską galima sutvarkyti Jums net neišvykus iš namų.