Svetainių paieška

Paieškos gairės: baldai
Rasta nuorodų: 324, rodoma nuo 60 iki 70.
UTE internetine parduotuve:drabuziai,avalyne,sukneles,batai,apranga, UTE internetine parduotuve:drabuziai,avalyne,sukneles,batai,apranga,UTE internetine parduotuve:drabuziai,avalyne,sukneles,batai,apranga,baldai,technika.
Baldaisa BaldaisaBaldų gamyba pagal individualius užsakymus, plokščių pjaustymas ir kantavimas. Gaminame spintas su slankiojančiomis sistemomis, virtuvės, miegamojo, svetainės baldus.
Žilvio Baldai Žilvio BaldaiKorpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Gaminame įvairios paskirties nestandartinius, korpusinius baldus: virtuvės komplektus, spintas, spintas į nišą su stumdomomis durimis, drabužines, svetainės, prieškambario, vaikų, vonios kambario baldus. Dizainerio paslauga nemokama visoje Lietuvoje. www.zilviobaldai.lt info@zilviobaldai.lt Tel. pasiteiravimui 8 636 44618
UAB StatVilsta UAB StatVilstaUAB „StatVilsta“ - statybos ir remonto darbus atliekanti įmonė. Sėkmingai savo veiklą tęsia 11 metų. Įmonė yra stipri ir patikima, turinti didelę patirtį statybų sferoje ir garantuojanti aukštos kokybės paslaugas, laiku atliktus statybos ir remonto darbus, ir daugiametę patirtį statyboje turinčius darbuotojus.
Altmaster AltmasterUAB „Dzūkija“ yra viena laiptų bei kitokios stalių produkcijos gamintojų Lietuvoje.Gaminame ir restauruojame sakralinius bažnyčių baldus, sunkias šventovių ąžuolines duris, altorius, ar kitas jų interjero detales.Teikiame CNC (computer numerical control) frezavimo paslaugas.
Virtuvės baldų projektai Virtuvės baldų projektaiVirtuvės baldų dizainas, medžiagų išrinkimas ir išsami gamintojo atranka.
Laukobaldai.eu - Natūralaus medžio dirbiniai Laukobaldai.eu - Natūralaus medžio dirbiniaiNe vienerius metus sėkmingai dirbame interjero ir lauko baldų gamybos srityje. Mūsų gaminiai pasižymi originalumu ir kokybe. Klientui galime pasiūlyti ne tik funkcionalius, bet ir puikaus dizaino baldus. Mūsų gaminiai tik iš natūralios, ekologiškos, medienos. Orientuojamės į maksimalų klientų pasitenkinimą, geriausią kainos ir kokybės santykį. Siekdami kuo geriau įvykdyti kliento pageidavimus gamininame nestandartinių išmatavimų baldus.
Spintos su stumdomosiomis durimis, drabužinės, pertvaros Spintos su stumdomosiomis durimis, drabužinės, pertvarosSpintos su stumdomosiomis durimis, drabužinės, pertvaros - labai prieinamomis kainomis. Mes neparduodame pigių baldų. Siūlome kokybiškus baldus už labai gerą kainą.
Baldai - projektavimas ir gamyba Baldai - projektavimas ir gamybaBendrovė „DAISTANA“ projektuoja, gamina ir montuoja įvairius nestandartinius (pagal individualius projektus) ir standartinius kietuosius baldus. Tai virtuvės, valgomojo, prieškambario, biuro, svetainės, miegamojo, vaiko, jaunuolio, prekybos baldai.