Svetainių paieška

Paieškos gairės: mokymo
Rasta nuorodų: 66, rodoma nuo 60 iki 66.
Ketai.lt - Internetiniai KET bilietai mokymuisi! Ketai.lt - Internetiniai KET bilietai mokymuisi!Naujausi KET testai internetu Ketai.lt siūlo naujausią 2019 metų mokymosi turinį ir KET testus, siekiant kuo geriau paruošti savo klientus valstybiniam teorijos egzaminui VĮ „Regitroje“. Testų klausimai ir mokymosi turinys yra nuolat kuriamas ir prižiūrimas vairavimo mokyklų atstovų. Klausimus sudaro ne tik kelių eismo taisyklių punktai, bet ir įvairiausios eismo situacijos bei bendri klausimai. Galite spręsti A, AM, B, BE, C, CE, D ir DE kategorijų KET testus!
Biologijos korepetitorius Vilniuje Biologijos korepetitorius VilniujeBeveik 30 metų patirtį turinti biologijos mokytoja Gamtos mokykloje, Vilniuje, moko biologijos. - individualiai ruošia valstybiniams biologijos egzaminams; - padeda ruošiantis biologijos olimpiadoms; - individualiai išdėsto temą (-as), kurioje turite spragų, konsultuoja; - 7 - 12 klasių mokinių ruošimas; - pagalba rengiantis laikyti stojamuosius egzaminus. Nemokamai pateikiama visa mokymosi procesui reikalinga metodinė medžiaga.
IVI studija: Manikiūro kursai bei nagų priemonės, prekės, įranga gyvai ir internetu IVI studija: Manikiūro kursai bei nagų priemonės, prekės, įranga gyvai ir internetuMokymo centras – studija bei prekės parduotuvėje ir internetu. Įvairūs mokymai, manikiūro kursai: nagų priauginimas, gelinis lakavimas, nagų dailė, aparatinis manikiūras. Visos reikalingos nagų priemonės, geliniai lakai, įranga gyvai ir internetu.
Anglų kursų centras Anglų kursų centrasPatarimai kaip išmokti anglų kalbą, anglų mokymosi knygos TOP10, kursų apžvalga, pamokos, daug daugiau
Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su lietuvių kalbos abėcėle Svarbi informacija tėveliams, pedagogams ir besidomintiems vaikų edukacija! LIETUVIŠKAS interaktyvus raidelių ir skaičių mokymosi žaidimas mažiesiems jau visai čia pat! Apsilankykite šio žaidimo informaciniame puslapyje, užsiprenumeruokite laiškelį ir būkite pirmieji, jį išbandę!
Širvintų Tėkmės mokykla ir darželis Širvintų Tėkmės mokykla ir darželisŠirvintų „Tėkmės mokykla ir darželis – bendruomeninė organizacija, kurioje nuo 2020 m. rugsėjo mėn. taikoma „Forvardo“ metodika – individualizuojamas mokymosi turinys, praktinis žinių taikymas. Taip pat vyksta rytinės mankštos vaikams, ryto ratas, būreliai (skautai, karate, origami), gaminamas sveikas maistas, organizuojami žygiai ir įdomios ekskursijos su klase.