Svetainių paieška

Paieškos gairės: gamyba
Rasta nuorodų: 604, rodoma nuo 70 iki 80.
Daimira DaimiraNestandartiniai baldai Daimira Pagal individualius užsakymus gaminame nestandartinius baldus. Gamybai naudojame lmdp : PFLEIDERER (Lenkija), EGGER (Austrja), KRONOSPAN (Čekija), THERMOPAL (Vokietija), dureles iš aliumunio profilio, stiklą, mdf : dažytą, dažytą lenktą (matinis, blizgus). Naudojame įvairią, žinomų gamintojų furnitūrą “HETTICH”, “BLUM”, pagal kiekvieno poreikius, bei galimybes. Jeigu Jūs dar neturite vizijos, kokie turėtų būti Jūsų baldai, tai padaryti padės mūsų dizaineris, atvykimas nemokamas, kuris jau Jūsų namuose padarys kompiuterinę vizualizaciją, bei paskaičiuos sąmatą. Gaminiams suteikiame 24mėn. garantiją. Dirbame visoje Lietuvoje.
PAMINKLŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS TAURAGĖJE PAMINKLŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS TAURAGĖJEPamatų liejimas; Paminklinių akmenų, tvorelių, antkapių montavimas; Pilnas kapo betonavimas, uždengimas granito plokštėmis; Juodžemio, smėlio atvežimas, užpylimas, išlyginimas; Skaldelės užpylimas; Trinkelių klojimas; Senų kapaviečių tvarkymas; Senų paminklų, peršlifavimas, atnaujinimas; Raidžių kalimas kapinėse. Kapų priežiūra (Jei Jūs negyvenate Tauragėje, tai mes padėsime jums prižiurėti jūsų kapavietę)
www.keruvis.lt www.keruvis.ltTerasų, pavėsinių gamyba, montavimas. Ekologiška statybą.
Hermio priekabos Hermio priekabosUAB \"Hermio priekabos\" Veiklos kryptis – lengvųjų automobilių priekabų remontas. Atliekame priekabų, kėbulų, važiuoklės, stabdžių sistemos, priekabų ašių (tarsionų), rėmo remonto darbus. Esame atviri iššūkiams ir įdomiems klientų sumanymams – dirbame su nestandartinėmis priekabomis, perdarome ir įrengiame priekabas bei mikroautobusus. Kita mūsų specializacija – suvirinimo darbai. Viriname aliuminį, nerūdijantį plieną, juodąjį, spalvotąjį metalą, titaną, ketų (špižių). Lituojame metalus. Iš mūsų sandėlio galite įsigyti atsarginių priekabų dalių. Prekės parduodamos internetu, siunčiame į visus Lietuvos miestus. Dėl išsamesnės informacijos apie dalis kreipkitės nurodytais kontaktais. Esant poreikiui, priimame užsakymus priekabų gamybai.
 Stiklo ir metalo konstrukcijos Stiklo ir metalo konstrukcijosStandartinių ir nestandartinių gaminių iš stiklo ir metalo gamyba bei montavimas. Individualus projektavimas ir konsultavimas. • pavėsinės, terasos • stogeliai, balkonų turėklai • laiptai ir jų turėklai • berėmės stiklo pertvaros, durys • dušo kabinos • veidrodžiai, virtuvės stiklai • PVC langai ir durys
Vidalsta VidalstaMetalinių konstrukcijų gamyba, pjaustymas ir suvirinimas. Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti vidalsta.lt svetainėje, o jei trumpai tai metalinės konstrukcijos, kurias įmonė JUMS gali suteikti, yra: vartai, laiptai (metaliniai), balkonai, turėklai ir dar daug kitų namo ar buto elementų, be kurio būstas tiesiog nėra būstas.
Tavo Karoliukai Tavo KaroliukaiĮvairiausi karoliukai ir priedai vėrimui. Čia rasite viską, ko gali prireikti susikurti unikaliems vėriniams. Geriausias kainos ir kokybės santykis.
Lumilita Lumilita Esame įmonė galinti pasiūlyti tai, ką kiekvienas iš mūsų naudoja kasdien- šviesą. Šviesa namuose. Gaminame diodinius (LED) šviestuvus, kuriuos naudojant ne tik sumažinsite elektros sąnaudas net 10 kartų, bet ir pamiršite ką reiškia perdegusi lemputė. Galėsite rinktis įvairaus dizaino šviestuvus ar juos susikurti patys. Namų apšvietimas su mūsų pagalba taps ne tik lemputė, bet ir išskirtinumas, nuotaika, jaukumas, menas.
Lazertechas, UAB Lazertechas, UABUAB „Lazertechas“ Lietuvos ir užsienio šalių klientams teikia vienetines ir serijinės gamybos paslaugas. Įmonėje dirba kompetentingi dizaineriai, techninį išsilavinimą turintys gamybos vadovai ir gaminių realizavimo specialistai. Įmonė gamina įvairius gaminius is plastiko, teikia reklamos gamybos,derinimo paslaugas. Frezuojame, pjauname lazeriu, graviruojame įvairias inkrustacijas iš įvairiausių medžiagų.
Fasttiuning.lt Fasttiuning.ltAutomobilių vidaus ir išorės tiuningas ir apdaila, išskirtinės ir vienetinės detalės, lipdukų gamyba ir klijavimas.