Svetainių paieška

Paieškos gairės: draudimas
Rasta nuorodų: 99, rodoma nuo 80 iki 90.
Verslo tendencijos Verslo tendencijosPatarimai bei taisyklės kaip kurti verslą, kur kreiptis prireikus finansinės pagalbos. IT technologijų tendencijos, konsultavimas, draudimas, nekilnojamas turtas - visa tai rasite verslosritys.lt
Vilniaus tranzitas -  logistika, distribucija, sandėliavimas, muitinės tarpininkavimas Vilniaus tranzitas - logistika, distribucija, sandėliavimas, muitinės tarpininkavimasUAB „Vilniaus tranzitas“ priklauso „Ad Rem Group“ logistikos kompanijų grupei. Teikiamos paslaugos: logistika, sandėliavimas, vietinė distribucija ir muitinės tarpininkavimas. Vilniaus tranzitas siekia, kad kiekvienas klientas būtų aptarnautas tik kompetetingų darbuotojų bei tiksliai ir laiku. Patikimas krovinių draudimas, nauji technologiniai sprendimai, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas. Adresas: Jurgio Dobkevičiaus g. 7, LT-02189 Vilnius Tel. Nr.: +370 5 2320473
Mikroautobusų nuoma Mikroautobusų nuomaNuomojami tvarkingi 2012-2014m. (\"B\" kategorijos vairuotojo pažymėjimas). 8+1 vietų Renault Trafic, Opel Vivaro mikroautobusai - visi automobiliai su laisvų rankų įranga kondicionieriais ir šildymu priekyje ir gale, CD grotuvais, tamsintais langais, 6 pavaros. Automobiliai yra puikaus stovio, techniškai tvarkingi, turi civilinį ir kasko draudimą, žalią kortą, keleivių draudimą, 24 val. techninės pagalbos kelyje draudimas Lietuvoje bei Europoje. Mikroautobusus galima išsinuomoti su GPS imtuvais, stogo bagažinėmis, dviračių ir slidžių laikikliais, vaikiškomis kėdutėmis. Galima išsinuomoti su vairuotoju. Siūlome ilgalaikę automobilių nuoma, taikomos nuolaidos!
Pažintinės bei poilsinės kelionės! Pažintinės bei poilsinės kelionės!Labai labai draugiška kelionių agentūra „Pegasus Tour“ kviečia keliauti! • Kelionės į Turkiją, Graikiją, Kanarų salas, Kroatiją, Ispaniją, Portugaliją. • Savaitgalio kelionės į Paryžių, Londoną, Milaną, Briuselį • Kruizai po Baltijos, Viduržemio ar net Karibų jūrą! • Egzotinės kelionės į Tailandą, Kiniją bei Indiją • Vizos, draudimas, parkingas!
Draudimo portalas draudi.lt Draudimo portalas draudi.ltDraudėjų, apdraustųjų portalas draudi.lt. Draudimas paprastai - visa draudimo paslaugų vartotojui reikalinga informacija. Aktualūs straipsniai, patarimai.
www.htv1.eu www.htv1.euHTV1 – Krovinių gabenimas kelių transportu, logistikos, sandėliavimo bei muitinės tarpininkų paslaugos, papildomas krovinių draudimas
VIZOS I RUSIJA IR BALTARUSIJA VIZOS I RUSIJA IR BALTARUSIJABendrieji reikalavimai vizos gavimui Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po vizos galiojimo pabaigos, nesuplėšytas, tvarkingos būklės Pase turi būti ne mažiau nei 2 puslapiai vizai įklijuoti („kiti užrašai“, „paso galiojimas“ nesiskaito). Jeigu papildomai reikalingas tranzitas per Baltarusiją, turi būti ne mažiau nei 3 puslapiai Vizos įforminamos pagal įsigyto draudimo galiojimo trukmę (minimali suma 30 000 EUR), draudimo polise turi būti įrašyta, kad vykstama į Rusiją, ne į NVS.
Autobanga AutobangaUAB „Autobanga“- ilgalaikė automobilių nuoma Siūloma ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje bei kituose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose suteiks galimybę Jums laisvai ir sklandžiai vykdyti savo planus ir išvykas. Itin populiarios verslo sektoriuje - ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms – tai kelias į patikimą automobilio eksploatavimą individualaus verslo naudai. Mašinos nuoma kartu su patyrusiu vartotoju (iškilus sunkumams ar neturint vairuotojo pažymėjimo mūsų įmonė kiekvienam savo klientui yra pasiryžusi rezervuoti ne tik pageidaujamą mašiną, bet ir savo darbą puikiai išmanantį vairuotoją. Suteikiame galimybę automobilius nuomotis iš tokių kategorijų: ekonominės, kompaktinės, vidutinės, prabangios klasių, taip pat kabrioletų, vienatūrių, mikroautobusų ir 4x4 visureigių kategorijų. Vestuvinių automobilių nuoma Mikroautobusų nuoma Mikroautobusų nuomą tiek su vairuotoju, tiek be vairuotojo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje. Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.
Ekspres pervežimaiRėmėjų nuoroda Ekspres pervežimaiMB \"Legtal code\" veikia nuo 2015 metų, tai yra nedidelė įmonė, kuri teikia ekspres krovinių pervežimo paslaugas, jauna, tačiau atvira naujiems pasiūlymams, užtikrinanti saugų ir savalaikį krovinių pristatymą. Siekiame užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir nuolatinį bendradarbiavimą. Vežami kroviniai yra drausti, taip pat teikiame krovinių ekspedijavimo bei tarptautinio perkraustymo paslaugas.
Pirktipigu.lt internetinė parduotuvė Pirktipigu.lt internetinė parduotuvėMažmeninė prekyba buitine technika, televizoriais, IT produktais, mobiliaisiais telefonais.