Svetainių paieška

Paieškos gairės: Gyvūnų
Rasta nuorodų: 49, rodoma nuo 1 iki 10.
Gyvunupaieska.lt Gyvunupaieska.ltGyvunupaieska.lt yra nekomercinis dovanojamų, rastų ir dingusių gyvūnų skelbimų portalas, kuriame publikuojami visų Lietuvos gyvūnų globos organizacijų ir privačių globėjų gyvūnų skelbimai, pagalbos prašymai bei gyvūnų globos organizacijų naujienos. Portalo tikslas - padėti beglobiams gyvūnams greičiau sulaukti pagalbos ir naujų namų. Gyvunupaieska.lt kuria ir administruoja VšĮ Gyvūnų globos fondas, sukūręs daugiau nei 10 nekomercinių gyvūnų gelbėjimui skirtų projektų.
Dainavos Veterinarija Dainavos VeterinarijaGyvūnams medicinos paslaugas teikianti įstaiga. Atvežkite savo šuniuką, kačiuką ar kitą gyvūnų, kenčiantį skausmus ar nefunkcionuojantį, tam tikrų savybių atžvilgiu, ir veterinamai pasirūpins, kad Jūsų augintinis ir vėl pasijaustų sveikas.
www.skaitalas.lt - tik įdomūs skaitiniai www.skaitalas.lt - tik įdomūs skaitiniaiĮdomūs skaitiniai. Linksmos istorijos iš gyvūnų, kriminalinio, sporto ir kitų pasaulių. Istoriniai faktai, citatos, anekdotai.
Aurelijaus Laurinaviciaus, IĮ - veterinarijos paslaugos Telšiuose Aurelijaus Laurinaviciaus, IĮ - veterinarijos paslaugos TelšiuoseGydome, skiepijame, atliekame chirurgines operacijas smulkiems gyvūnams (šunims, katėms). Veterinaro iškvietimas į namus.
Lesė.lt Lesė.ltMūsų vizija yra organizacija, aktyviai gerinanti visos Lietuvos beglobių gyvūnų situaciją, ginanti gyvūnų teises ir ugdanti Lietuvos visuomenės rimtą požiūrį į gyvūnų globos problemas.
Lietuvos jūrų muziejus Lietuvos jūrų muziejusDelfinų ir Jūrų liūtų pasirodymai, jūrų eksponatų kaupimas, gyvūnų veisimas, edukacinė veikla, laivų ekspozicija po atviru dangumi, žvejo sodyba, laivybos istorija.
AD REM MOVERS - perkraustymai, tarptautinis perkraustymas. AD REM MOVERS - perkraustymai, tarptautinis perkraustymas.AD REM MOVERS - perkraustymai, tarptautinis perkraustymas, perkraustymo patarimai, konsultacijos. Gyvūnų gabenimas, diplomatinių krovinių gabenimas.