Svetainių paieška

Paieškos gairės: Gyvūnams
Rasta nuorodų: 26, rodoma nuo 1 iki 10.
best5 best5best5.lt e-parduotuvė siūlo tik aukščiausios kokybės prekes. Apranga darbui ir laisvalaikiui,žvejybai,medžioklei,maistas gyvūnams,zoo prekės ir įvairios prekės.
Prekypolis PrekypolisDidžiąją asortimento dalį sudaro maisto produktai. Pirkėjas turi galimybę susipažinti su į produktų sudėtį įeinančiais E priedais bei paskaityti išsamų šių priedų aprašymą (informacija pildoma). Asortimentas nuolat papildomas ir ekologiškais Lietuvos augintojų ir gamintojų produktais. Maisto produktai yra pristatomi į namus automobiliu su šaldymo įranga. Be maisto produktų mūsų kataloge rasite higienos bei buitinių prekių, prekių gyvūnams
Gyvunupaieska.lt Gyvunupaieska.ltGyvunupaieska.lt yra nekomercinis dovanojamų, rastų ir dingusių gyvūnų skelbimų portalas, kuriame publikuojami visų Lietuvos gyvūnų globos organizacijų ir privačių globėjų gyvūnų skelbimai, pagalbos prašymai bei gyvūnų globos organizacijų naujienos. Portalo tikslas - padėti beglobiams gyvūnams greičiau sulaukti pagalbos ir naujų namų. Gyvunupaieska.lt kuria ir administruoja VšĮ Gyvūnų globos fondas, sukūręs daugiau nei 10 nekomercinių gyvūnų gelbėjimui skirtų projektų.
Dainavos Veterinarija Dainavos VeterinarijaGyvūnams medicinos paslaugas teikianti įstaiga. Atvežkite savo šuniuką, kačiuką ar kitą gyvūnų, kenčiantį skausmus ar nefunkcionuojantį, tam tikrų savybių atžvilgiu, ir veterinamai pasirūpins, kad Jūsų augintinis ir vėl pasijaustų sveikas.
Aurelijaus Laurinaviciaus, IĮ - veterinarijos paslaugos Telšiuose Aurelijaus Laurinaviciaus, IĮ - veterinarijos paslaugos TelšiuoseGydome, skiepijame, atliekame chirurgines operacijas smulkiems gyvūnams (šunims, katėms). Veterinaro iškvietimas į namus.
Ezoo.lt – viskas naminiams gyvūnams! Ezoo.lt – viskas naminiams gyvūnams!Ezoo.lt – viskas naminiams gyvūnams! Prekių asortimentą, nuolaidas, akcijas rasite mūsų internetinėje parduotuvėje www.ezoo.lt
Skubi veterinarinė pagalba į namus visą parą Skubi veterinarinė pagalba į namus visą parą„Greitoji žirafa“ - skubi veterinarinė pagalba į namus visą parą, smulkiems naminiams gyvūnams. Budinčio veterinaro iškvietimas tel.: 8 606 98886
Auau.lt - prekių gyvūnams internetinė parduotuvė Auau.lt - prekių gyvūnams internetinė parduotuvėNebrangus šunų ir kačių maistas: ACANA, BRIT, BRIT-CARE, ORIJEN, ASTOR. Pristatymas nemokamas Vilniuje perkant virš 120 lt.
5 pėdutės 5 pėdutėsMūsų tikslas: propaguoti gyvūnų globą ir skleisti meilės gyvūnams idėją; stabdyti žiaurumą ir netinkamą elgesį su gyvūnais Lietuvoje; kurti ES standartus atitinkančius gyvūnų globos namus Klaipėdos mieste, kuriuose beglobiai gyvūnai būtų laikinai prižiūrimi, gydomi, suteikiant kvalifikuotą veterinarinę pagalbą; laikinai globoti gyvūnus; intensyviai ieškoti naujų šeimininkų beglobiams gyvūnams; platinti informaciją apie dingusius ir rastus gyvūnus.