Svetainių paieška

Paieškos gairės: Trakai
Rasta nuorodų: 8, rodoma nuo 1 iki 8.
Malkos-Malkubaze.lt Malkos-Malkubaze.ltSausos Kietmedzio Skaldytos Malkos,t.y Guoba/Uosis/Azuolas/Alksnis/Drebule Mixas dizioji dalis Guoba,Uosis drebules procentaliai visai nedaug tik kaminui prasivalyti.Sios malkos yra labai sausos dregme tik 10%,tad katila ar zidini uzkursite be dideliu pastangu.Siam Mixui VYKSTA AKCIJA iki salnu PASKUBEKITE apsirupinti nes kaina labai patraukli.Vezame ivairiais kiekiais nuo 3 erdm.iki 24.Vezame VILNIUS/KAUNAS/TRAKAI/DRUSKININKAI/ALYTUS/MARIJAMPOLE taip pat ir i RAJONUS.Prisitaikome prie klieno pageidaujamo laiko.Atvezimas nemokamas 4 riu dienu begyje po uzsakymo.Kvieciame padiskutuoti ir uzsisakyti Tel.860888904.www.Malkubaze.lt Taippat galite uzsisakyti internetu musu tinklapyje skiltyje MALKU UZSAKYMAS INTERNETU.
Apvalaus stalo klubas Apvalaus stalo klubasRestoranas, picerija, konferencijų salė, pobūvių organizavimas.
www.kaveikti.lt Visada yra ką veikti! www.kaveikti.lt Visada yra ką veikti!www.kaveikti.lt Laisvalaikio ir pramogų portalas. Begalė informacijos ir pasiūlymų! Kaveikti.lt Visada yra ką veikti!
Švečių namai Trakuose Švečių namai Trakuose Galime pasiūlyti Jums kambarius. Kaina 150-170LT Vieno kambario kaina 170LT su atskiru įėjimu, erdvus kambarys, erdvi lova, rankšluosčiai, tualetas, dušas, televizija. Taip pat biliardas. Pusryčiai 20LT vienam asmeniui. Yra kambarys su vaizdu į ežerą. Kaina 150LT, pusryčiai 20LT - asmeniui.
Akmeninė užeiga, laisvalaikio centras ir verslo klubas Akmeninė užeiga, laisvalaikio centras ir verslo klubasViešbutis Trakuose, restoranas, vyno rūsys, pirtis, jacuzzi ežero pakrantėje, lauko terasos, konferencijų salė
Salos SalosNaktinis klubas, restoranas, viešbutis Trakuose.
Vilnius Exploring Team – turai po Lietuvą, pervežimai, verslo turizmas Vilnius Exploring Team – turai po Lietuvą, pervežimai, verslo turizmasVilnius Exploring Team paslaugos: 1. Ekskursijos Vilniuje, Trakuose, Kaune, Kryžių kalnas, Kuršių Nerijoje, 2. Pervežimo paslaugos 3. Pasitikimas Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ir Varšuvos oro uostose 4. Edukacinė pamoka ir degustacija „Kibinų kelias“ ( Trakai) 5. Skrydžiai oro balionu, parasparniu virš Vilniaus ir Trakų (Ir Vilniuje ir Trakuose); pasiplaukiojimas jachta (Trakai)
1