Svetainių paieška

Paieškos gairės: akys
Rasta nuorodų: 33, rodoma nuo 1 iki 10.
Teisininko konsultacija internetu Teisininko konsultacija internetuNemokamai konsultuojame įvairiais teisės klausimais. Į Jums rūpimus nedidelės apimties klausimus atsakysime nemokamai. Jeigu atsakymas į klausimą reikalauja pernelyg daug darbo laiko, pasiliekame teisę pranešti tiktai nuorodą į kitą informacijos šaltinį arba trumpą problemos komentarą...
Pažintys Lietuva - Vokietija Pažintys Lietuva - VokietijaIeškantiems rimtų padorių pažinčių šis portalas pagelbės tikrai. Pagrinde skirtas Lietuvai ir Vokietijai, bet orientuotas ir į visas kitas Europos šalis. Yra greito tekstų vertimo paslauga, kiekvienas narys gali susikurti už portalo ribų matomą asmeninę svetainę, kurtis norimą skaičių albumų, įkelti įdomių video ir pan. Kadangi portalas uždaras, Jūsų anketos nenagrinės pašalinės akys, ji bus matoma tik tokių pat pažinčių beieškantiems.
noriuzaisliuko.lt noriuzaisliuko.ltKiek kartų kiekvienas tėtis ir mama išgirsta iš savo vaiko maldaujančiu balseliu ištartą stebuklingą frazę: aš labai noriu žaisliuko? Tikriausiai sunku ir suskaičiuoti. Iš šitos frazės ir gimė internetinė parduotuvė „Noriu žaisliuko“. Kai nusprendžiate nupirkti vaikui naują žaislą, tenka rengtis, bet kokiu oru įveikti nemažą atstumą pirmyn ir atgal. Tai užima nuo vienos iki keletos valandų. Gal geriau šį laiką paskirti bendravimui su savo atžalomis, o žaisliuką kartu surasti per keletą minučių internete. Žaislai ne tik margaspalviai vaiko kambario atributai. Tai puikiausia priemonė lavinti pačius įvairiausius jaunojo piliečio sugebėjimus. Nepykime, jei žaislas jau „sužaistas“. Tam jie ir skirti. Noriuzaisliuko.lt parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą įvairaus amžiaus ir poreikių vaikams skirtų prekių: nuo barškučio mažyliui iki sudėtingos trasos mąstančiam vaikui, nuo spalvingos kėdutės iki minkštučiuko pliušinuko miego palydovo. Ir tai viskas už nesikandžiojančią kainą. Mūsų visų vienas tikslas – spindinčios vaiko akys. Linksmo žaidimo!
Juvelyrikos salonas Adalas Juvelyrikos salonas AdalasJuvelyrikos parduotuvė salonas Chemikų g. 1, Jonava Auksiniai dirbiniai - sužadėtuvių bei vestuviniai žiedai, pakabukai, grandinėlės, auskarai, sagės. Nerasite užsakysime pagal katalogus arba pagamins juvelyrai
Internetinių puslapių kūrimas Internetinių puslapių kūrimasInternetinių tinklapių kūrimas - tai profesionalūs, kokybiški, išsiskiriantys ir suderinti sprendimai. Stengsimės patenkinti klientų lūkesčius ir atsakysime į klientų iškeltas užduotis.
eBaldai.eu - skoningam patogumui eBaldai.eu - skoningam patogumuiIinternetinė svetainė skirta norintiems užsisakyti patikimus baldus už gerą kainą. Konsultantas suprojektuos ir Jums padės išsirinkti. Taip pat čia rasite kitų gamintojų baldų. Padėsime ir atsakysime į visus Jūsų klausimus.
Norbekovo institutas Norbekovo institutasAkademiko Norbekovo institutas siūlo savęs pažinimo ir tobulinimosi programą. Pagrindinis mokymo principas – aktyvi žmogaus pozicija savo dvasinės ir fizinės būklės atžvilgiu. Kiekvienas gali pakeisti savo sveikatą, vidinę būseną, likimą – savo pastangomis, savo valios ir dvasios stiprybės dėka. Siūlomų savęs tobulinimo sistemų esminį pagrindą sudaro senovės Rytų žinios, kurios jau daug amžių perduodamos iš kartos į kartą, Mokytojų perteikiamos mokiniams.
„Baltas angelas“ „Baltas angelas“„Baltas angelas“ - ieškantiems išskirtinumo ir originalumo! Įvairios dovanos - nuo mielų smulkmenų iki vienetinių autorinių darbų, sukurtų iš odos, veltinio, stiklo, šamoto. Originalus dovanų pakavimas! Pagalba vestuvininkams! Aplakysime brangius Jums žmones bet kurioje Lietuvos vietoje ir įteiksime jiems dovaną. Belieka ją išrinkti mūsų internetinėje parduotuvėje...