Svetainių paieška

Paieškos gairės: darbuotoju
Rasta nuorodų: 17, rodoma nuo 1 iki 10.
Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimui Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimuiFirsty.lt – tai specializuotas darbo skelbimų portalas, kuriame jaunas žmogus ieško savo pirmojo darbo ar praktikos, o darbdavys ieško motyvuoto ir darbinės patirties norinčio įgyti darbuotojo/jaunojo kolegos.Čia talpinami darbo skelbimai bei naudingi patarimai, padedantys stipriau ir sparčiau žengti pirmuosius savo karjeros žingsnius. Firsty.lt suteikia galimybę sėkmingai startuoti, perspektyviai augti ir progresyviai uždirbti.
Labour market Labour marketFinding highly qualified professionals for companies across Europe. International recruitment agency that helps businesses find qualified employees.
Tarptautinė darbo paieškos ir pasiūlos agentūraRėmėjų nuoroda Tarptautinė darbo paieškos ir pasiūlos agentūraVeiklos sritis apima tiek pagalbinius darbininkus, tiek aukštos kvalifikacijos specialistus. Plėtojame tarptautinius ryšius ir drauge su užsienio partneriais siekiame užtikrinti nuolatinį dialogą tarp darbdavių ir ieškančiųjų darbo.
Sherlock - stebėkite savo darbuotojus Sherlock - stebėkite savo darbuotojusDirektorius dirba. Darbuotojai - galbūt vaizduoja kad dirba. Sužinokite ką ištikrūjų dirba Jūsų darbuotojai darbo metu.
UAB StatVilsta UAB StatVilstaUAB „StatVilsta“ - statybos ir remonto darbus atliekanti įmonė. Sėkmingai savo veiklą tęsia 11 metų. Įmonė yra stipri ir patikima, turinti didelę patirtį statybų sferoje ir garantuojanti aukštos kokybės paslaugas, laiku atliktus statybos ir remonto darbus, ir daugiametę patirtį statyboje turinčius darbuotojus.
Šialulių dramos teatras Šialulių dramos teatrasTeatro spektakliai, repertuaras, informacija apie darbuotojus.
Lietuvos rusų dramos teatras Lietuvos rusų dramos teatrasTeatro spektakliai, repertuaras, informacija apie darbuotojus.
Darbo portalas ieškantiems darbo ir ieškantiem darbuotojų Darbo portalas ieškantiems darbo ir ieškantiem darbuotojųisidarbink.lt – tai portalas skirtas ieškantiems darbo, darbdaviams ir įmonėms, organizuojančims įvairius kursus ar mokymo programas.
Profesiniai kontaktai, UAB Profesiniai kontaktai, UABUAB “Profesiniai kontaktai” teikia naujai samdomo ir įmonėje dirbančio personalo vertinimo paslaugas, taip pat vykdome personalo paieškos ir atrankos projektus. Mūsų siūlomi sprendimai padeda klientams pasamdyti, ugdyti ir išlaikyti geriausius darbuotojus. Esame įsikūrę Kaune, bet esame pasirengę padėti pasirinkti naujus, bei ugdyti ir išlaikyti esamus darbuotojus ir kituose Lietuvos regionuose esančioms įmonėms. Kadangi efektyvūs darbuotojai reikalingi visoms įmonėms, savo profesionalią pagalbą rekomenduojame mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms.
 Mokesčių grąžinimas Norvegijoje Mokesčių grąžinimas NorvegijojeMokesčiai Norvegijoje (deklaracijų pildymas, lengvatų prašymas, mokesčių tabeliai ir kt.), adreso keitimas oficialiose institucijose, darbuotojų teisės Norvegijoje ir kt.