Svetainių paieška

Paieškos gairės: dekoravimas
Rasta nuorodų: 63, rodoma nuo 1 iki 10.
Darbeliai DarbeliaiVisi rankų darbo kūriniai vienoje vietoje
Vitražas, stiklo dekoravimas Vitražas, stiklo dekoravimasStiklo dekoravimas, vitražų gamyba, langų, durų, baldų, veidrodžių ir pertvarų dekoravimas.
silkplaster skysti tapetai silkplaster skysti tapetaiSkysti tapetai Silk Plaster, kitaip dar vadinami dekoratyvine šilkine sienų ir lubų danga, tai unikalus vidaus patalpų apdailos elementas iš Rusijos gamintojo. Savo kokybės ir kainos santykiu pranokstatnti kitų gamintojų analogiškas medžiagas.
Swarovski Elements ir PRECIOSA parduotuvė - My Crystal Idea www.mycrystalidea.com Swarovski Elements ir PRECIOSA parduotuvė - My Crystal Idea www.mycrystalidea.comDidžiausia Lietuvoje Swarovski Elements, Preciosa kristalų ir kitų priedų parduotuvė - www.mycrystalidea.com Pačios naujausios Swarovski kristalų spalvos, formos geriausiomis kainomis! Swarovski kristalai ir kiti priedai papuošalų gamybai, dekoravimui, puošybai. Plačiausias asortimentas, kiekio nuolaidos, prekių pristatymas į visas pasaulio šalis!
Dilesta DilestaĮmonės „Dilesta“ specializacija - būsto aplaidos, sienų dekoravimo ar kitos, su būsto vidaus tobulinimu susijusios, paslaugos, galinčios pakeisti namų interjerą bei stilių nepažystamai ir visa tai - į gerąją pusę. Iš pavienių produktų galite įsigyti įtempiamas lubas ar medžiagas sienoms.
ABdailita ABdailitaVidaus ir fasado apdailos darbai. Dekoravimas su Ceresit Visage tinkais. Laminato klojimas.
stiklu tamsinimas, reklamos gamyba, stiklu keitimas, automobiliu stiklu tamsinimas stiklu tamsinimas, reklamos gamyba, stiklu keitimas, automobiliu stiklu tamsinimasAutomobilių stiklų tamsinimas, keitimas. Pastatų stiklų tamsinimas. Stiklų dekoravimas. Stiklų šarvavimas. Reklamos gamyba, paruošimas, klijavimas.
Pirojus PirojusViskas ko reik gražiai šventei! Švęsk įspūdingai! Fejerverkai, žiedlapių patranka, balionai, dangaus žibintai, ženkliukai, dekoravimas.
Dekoravimo medžiagos dažai dekoras dekoruoti Dekoravimo medžiagos dažai dekoras dekoruotivalpaint dekoravimo medžiagos dažai viskas sienų dekoravimui visos faktūros išgaunamos dažant.
Interjerai beSAIKO Interjerai beSAIKOInterjerai beSAIKO - dekoratorė Indra Marcinkevičienė