Svetainių paieška

Paieškos gairės: egzaminas
Rasta nuorodų: 9, rodoma nuo 1 iki 9.
Regitrostestai.lt - Regitros KET testai Regitrostestai.lt - Regitros KET testaiPasiruoškite KET teorijos egzaminui su Regitros testais. Išlaikykite Regitros egzaminą iš pirmo karto su Regitrostestai.lt
Naujausi KET bilietai Naujausi KET bilietaiA, AM, B, BE, C, CE, D ir DE kategorijų kelių eismo taisyklių teorijos testai ir bilietai. Klausimai Regitros egzaminui ruoštis sudaryti pagal 2020 metų KET
Vairavimo mokyklos teisės.lt Vairavimo mokyklos teisės.ltteisės.lt - bendras vardas, vienijantis profesionaliai dirbančias vairavimo mokyklas, esančias skirtinguose miestuose. Šiuo metu teisės.lt tinklo mokyklos veikia 6 miestuose ir turi iš viso 16 filialų/mokymo klasių. Esminis tinklo narių bruožas - profesionaliai teikiamos vairavimo mokymo, vairavimo tobulinimo paslaugos.
KET testai ir bilietai KET testai ir bilietaiKET testatai, bilietai, programos. Kelių eismo taisyklės atsisiųsti. Vairavimo video egzaminai ir pamokos.
Lietuviu kalba ne tik egzaminui Lietuviu kalba ne tik egzaminuiKvalifikuota pagalba ruošiantis lietuviu kalbos brandos egzaminui, pasiekimu patikrinimams ir pamokoms.
SprendimuAibe.lt | uždavinių sprendimai studentams SprendimuAibe.lt | uždavinių sprendimai studentamsUždavinių sprendimo paslaugos visų universitetų studentams. Namų darbų sprendimai, pavyzdžiai, laboratorinių darbų aprašymai, skaičiavimai. Pagalba per egzaminą, kontrolinius, testus ir namų darbų gynimus. Visų sričių matematika, tikimybių teorija ir statistika, fizika, teorinė mechanika, medžiagų atsparumas, elektrotechnika, hidraulika.
GoHisto - istorijos testai internete GoHisto - istorijos testai interneteGoHisto - tai programa, kurioje moksleiviai gali spręsti geriausių Lietuvos istorijos mokytojų parengtas užduotis, sukurtas remiantis valstybinio istorijos egzamino programa ir gauti rezultatus, kurie parodytų esamas mokinio žinių spragas ir suteiktų reikalingą informaciją spragoms užpildyti. Istorijos ir konstitucijos egzaminas - be streso.
Ketai.lt - Internetiniai KET bilietai mokymuisi! Ketai.lt - Internetiniai KET bilietai mokymuisi!Naujausi KET testai internetu Ketai.lt siūlo naujausią 2019 metų mokymosi turinį ir KET testus, siekiant kuo geriau paruošti savo klientus valstybiniam teorijos egzaminui VĮ „Regitroje“. Testų klausimai ir mokymosi turinys yra nuolat kuriamas ir prižiūrimas vairavimo mokyklų atstovų. Klausimus sudaro ne tik kelių eismo taisyklių punktai, bet ir įvairiausios eismo situacijos bei bendri klausimai. Galite spręsti A, AM, B, BE, C, CE, D ir DE kategorijų KET testus!
AMKA - angelų miesto kalbų akademija AMKA - angelų miesto kalbų akademijaAnglų kalbos kursai Vilniuje moksleiviams bei suaugusiems. Galimi anglų kalbos kursai internetu. IELTS egzaminas, bei bet kuris kitas anglų egzaminas, bus lengvai įveikiamas dirbant kartu su Angelų Miesto Kalbų Akademijos mokytojais.
1