Svetainių paieška

Paieškos gairės: finansinė
Rasta nuorodų: 35, rodoma nuo 1 iki 10.
Kokybiškos ir nebrangios apskaitos paslaugos Kokybiškos ir nebrangios apskaitos paslaugosKokybiškos ir nebrangios apskaitos tvarkymo, konsultacijų įmonių steigimo, bei buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais. Nedidelių bei vidutinių įmonių apskaitos tvarkymas, nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo.
Furido - mano kelias į finansinę laisvę Furido - mano kelias į finansinę laisvęŠioje svetainėje planuoju detaliai aprašyti savo pastangas iki man sukaks 40 metų išeiti į pensiją taupant ir investuojant į dividendus mokančias įmones.
Buhalterinės paslaugos aac.lt Buhalterinės paslaugos aac.ltVienas iš pagrindinių įmonės pareigų yra savos įmonės buhalterijos apskaita, kurią turi vykdyti visos įmonių rūšys. Mes siūlome jums palengvinti buhalterinę naštą ir šį darbą perduoti mums, kadangi jūs sutaupysite daug laiko ir investicijų dėl buhalterinės apskaitos. Mūsų profesionalai užtikrins jūsų įmonės buhalteriją. Ieškote kaip įkurti UAB? Ne problema, įmonių steigimas mums ne naujiena. Galime jums padėti įsteigti visas įmonių rūšis. Taip pat galime padėti ir su įmonių likvidavimu.
UAB "Elante" - buhalterinės apskaitos paslaugosRėmėjų nuoroda UAB "Elante" - buhalterinės apskaitos paslaugosDuomenų tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Darbo užmokesčio apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Įmonės interesų atstovavimas patikrinimo metu. Pranešimų apie darbuotojų priėmimą-atleidimą paruošimas ir pateikimas Sodrai. Mokestinių deklaracijų rengimas ir teikimas.
Finansinės paslaugos Finansinės paslaugosTeikiame finansines paslaugas - priimame indėlius ir suteikiame trumpalaikias paskolas. Naudotis mūsų paslaugomis gali tik unijos nariai.
Lietuvos miško savininkų asociacija Lietuvos miško savininkų asociacijaLietuvos miško savininkų asociacija (LMSA)- nuo 1993 metų veikianti įtakingiausia nacionalinė privačių miškų savininkus atstovaujanti visuomeninė organizacija Lietuvoje.
Europarama, UAB Europarama, UABKonsultavimas finansinės paramos iš Europos Sąjungos programų gavimo klausimais, Europos Sąjungos finansuotų projektų, atitinkančių EuroParamos verslo pobūdį, vykdymas.