Svetainių paieška

Paieškos gairės: gimnastikos
Rasta nuorodų: 7, rodoma nuo 1 iki 7.
Magic Leotards. Kostiumai meninei ir sportinei gimnastikai, dailiajam čiuožimui, aerobikai Magic Leotards. Kostiumai meninei ir sportinei gimnastikai, dailiajam čiuožimui, aerobikaiSveiki! Mano vardas Asta. Aš kuriu kostiumus meninei ir sportinei gimnastikai, čiuožimui, aerobikai ir t.t. Kiekvienas mano kostiumas yra kuriamas atsižvelgiant į jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius pageidavimus, siuvamas iš kokybiškų elastinių audinių, dekoruojamas Swarovski akmenėliais, puošiamas rankų darbo piešiniais ir atitinka visus sportinius ir estetinius reikalavimus.
Kauno Centro sporto mokyklos plaukimo padalinys Kauno Centro sporto mokyklos plaukimo padalinysMokykloje sportininkai treniruojami plaukimo, meninės gimnastikos, sportinės gimnastikos, sportinės aerobikos, tinklinio sporto grupėse. Mokykloje plėtojama sporto visiems veikla įvairiose amžiaus grupėse (gydomoji kūno kultūra, mankšta vandenyje, aerobika, ankstyvojo amžiaus vaikų mokymas plaukti, kiti renginiai)
Dziudo klubas Gralis Dziudo klubas GralisMūsų klube treniruojasi vaikai nuo 5 metukų. Jie mokomi dziudo ir sambo, gimnastikos pratimų, lavinamas jų lankstumas, greitis, ištvermė. Ugdoma pagarba vyresniam. Vasarą vyksta sporto stovyklos. Dalyvaujame dziudo ir sambo varžybose. Vaikai yra Lietuvos ir Tarptautinių varžybų čempionai bei prizininkai, Lietuvos rinktinės nariai, įvairiuose amžiaus grupėse.
Fixman FixmanSIA \"Fixman\" specializacija – žaidimų aikštelės ir jų įrengimas. Platus vaikų žaidimo aikštelių, sporto bei gimnastikos aikštelių, parkų bei sodų įrangos, lauko lengvojo kultūrizmo treniruoklių ir guminės dangos pasirinkimas. Mes siūlome vertingą ir kokybišką įrangą, Baltijos šalyse atstovaujame pasaulyje gerai žinomus gamintojus, iš kurių žymiausias – Suomijos įmonė Lappset. Mes esame žaidimų ekspertai!
Sportinis inventories internetu Sportinis inventories internetuMūsų sporto inventorius tinka įvairaus amžiaus bei lygio sportininkams – tiek vaikams, tiek suaugusiems, profesionalams ar megėjams bei treneriams.
Sporto ir laisvalaikio prekės internetu Sporto ir laisvalaikio prekės internetuSporto ir laisvalaikio prekės internetu: treniruokliai, sporto prekės, maisto papildai, įrankiai, prekės vaikams, elektros prekės, apranga ir avalynė, žvejybos ir medžioklės reikmenys, buities prekės, aerobikos ir gimnastikos prekės, laisvalaikio ir turizmo prekės, vėdinimo įranga, kondicionieriai ir kitos prekės.
1