Svetainių paieška

Paieškos gairės: gyvensenos
Rasta nuorodų: 13, rodoma nuo 1 iki 10.
Lietuvos šaulių sąjungos "Geležinio Vilko" kuopa Lietuvos šaulių sąjungos \"Geležinio Vilko\" kuopaJaunų žmonių laisvalaikio užimtumas, sveikos gyvensenos, patriotiškumo, drausmingumo, atsakomybės jausmo, ištvermės ugdymas bei karinio meno pagrindų mokymas. Mūsų misija išugdyti jauną žmogų sąžiningu, atsakingu ir doru Lietuvos piliečiu.
Vigoria.lt Vigoria.ltSPORTUOK, LIEKNĖK, BENDRAUK ir PRAMOGAUK! GYVENK KOKYBIŠKAI kartu su VIGORIA.LT!
Visuomenės sveikatos naujienų blogas Visuomenės sveikatos naujienų blogasŠiame tinklaraštyje (bloge) pateikti savo nuomonę, pamąstymus ir pastebėjimus apie visuomenės sveikatos problemas, galimus sprendimo būdus bei sveikos gyvensenos naujoves Lietuvoje nepretenduojant į absoliučią tiesą, bet bandant į juos pažvelgti kitaip, provokuojant diskusijas. Kažko trūksta? Man svarbi Tavo nuomonė. Ko norisi daugiau iš šio blog’o? Pirmyn, patikėkite savo rūpesčius mums, išklausysiu ir ieškosim sprendimo kartu.
Ekodiena EkodienaEkodienos tikslas – kuo plačiau supažindinti žmones su ekologijos, sveikos gyvensenos, gerų emocijų nauda. Todėl kviečiame aktyviai jungtis į mūsų bendruomenę, dalyvauti forume, skaityti straipsnius bei domėtis visomis atsirandančiomis naujovėmis. Čia rasite informaciją apie sveiką gyvenseną, sveikatą, gmo, planetos pokyčius, eko išradimus, transporto naujoves.
m-shop.lt m-shop.ltUAB "Muscle shop LT" įmonė užsiima maisto papildų sportuojantiems, sporto rūbų ir aksesuarų prekyba. Taip pat savo svetainėje talpina naudingą informaciją sporto ir sveikos gyvensenos temomis.
Jūsų sveikata Jūsų sveikataInspo.net – Jūsų sveikos gyvensenos dienoraštis, kuriame skelbiama naujausi patarimai ir pamokymai sveikatos, mitybos, higienos, kūno priežiūros, vaikų sveikatos temomis.
Satvika - ajurvedinių masažų bei sveikos mitybos ir gyvensenos studija Satvika - ajurvedinių masažų bei sveikos mitybos ir gyvensenos studijaSatvika - tai jauki sveikatingumo studija, dvelkianti ramybe, šiluma bei smilkalais, įsikūrusi pačiame Vilniaus centre. Ajurvediniams masažams naudojame tik natūralius šalto spaudimo aliejus. Patyrusi gydytoja, besigilinanti į ajurvedą, konsultuoja norinčius pradėti sveikiau, kokybiškiau gyventi
Dietininkės užrašai Dietininkės užrašaiDietos ir dietinė mityba.Sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos paslaptys. Dietiniai receptai. Maisto produktai. Normos, lentelės, KMI.
Tauragės moksleivių kūrybos centrasRėmėjų nuoroda Tauragės moksleivių kūrybos centrasTauragės moksleivių kūrybos centras įkurtas 1990 metais. Kiekvienais mokslo metais į mūsų įstaigą susirenka apie 1000 Tauragės rajono moksleivių, ieškančių kūrybinės erdvės ir pedagoginės pagalbos asmenybės saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, pomėgių plėtotei. Čia pakanka vietos ir dėmesio ne tik vaikams ir jaunimui, bet ir suaugusiems.
Sveika.lt Sveika.ltSveika.lt - sveikos gyvensenos žurnalas internete