Svetainių paieška

Paieškos gairės: jėgainės
Rasta nuorodų: 11, rodoma nuo 1 iki 10.
Saulės kolektoriaiRėmėjų nuoroda Saulės kolektoriaiSaulės kolektoriai – Vis daugiau žmonių ima kalbėti apie alternatyvius energijos gavimo ir panaudojimo būdus. Sparčiai statomos vėjo jėgainės, ieškoma alternatyvių būdų gauti elektrai ir kitiems ištekliams. Žmonės po truputį ima galvoti ne tik apie savo gerovę, bet ir apie tai, kaip nepakenkti aplinkai. Taigi dar vienas gana inovatyvus išradimas – tai saulės kolektoriai. Šie modernūs įrenginiai, panaudodami saulę, surenka energiją, kurią tam tikru būdu sugeria ir ją panaudoja vandeniui pašildyti.
Saulės moduliai, vėjo jėgainės Saulės moduliai, vėjo jėgainėsSaulės ir vėjo energijos sprendimai namams ir verslui. Kviečiame užsukti į mūsų e-parduotuvę, kurioje rasite didelį saulės baterijų, vėjo jėgainių ir visų reikalingų priedų pasirinkimą.
Vėjo jėgainės. Vėjo jėgainės.Vėjo jėgainės, pasidarykim patis, diskutuokim, klauskim ir dalinkimes informacija.
Saulės baterijos Solet Saulės baterijos SoletSolet Technics prekiauja aukštos kokybės saulės moduliais : saulės elektrinėmis, saulės jėgainėmis, baterijomis. Teikiame ilgalaikę garantiją, aptarnavimo servisą. Dirbame visoje Lietuvoje.
Vėjo jėgainės Vėjo jėgainėsŠiame puslapyje jūs rasite galimybę pirkti vėjo jėgaines, bei daug naudingos informacijos apie jas. Mes prekiaujame mažomis vėjo jėgainėmis skirtomis namams.
Vėjo ir saulės energetika Vėjo ir saulės energetikaVėjo jėgainių ir saulės elementų pardavimas, montavimas, priežiūra. Konsultavimas įsirengimo klausimais, pagalba pasirenkant optimaliausią sprendimą. Konsultavimas ES paramos klausimais.
VėjoFabrikas VėjoFabrikasNedidelių vėjo jėgainių gamyba, surinkimas, pastatymas ir pajungimas. Energijos keitiklių programavimas ir pajungimas į el. tinklą. Vėjo jėgainių generatorių montavimas, menčių gamyba. Horizontalios jėgainės, alternatyvūs energijos šaltiniai, AC DC keitikliai, inverteriai, įtampos keitimas, vėjo turbinos.
Saulės jėgainių ir elektrinių montavimas,projektavimas visoje Lietuvoje Saulės jėgainių ir elektrinių montavimas,projektavimas visoje LietuvojeUAB \"Transventa solar\" specializuojasi saulės elektrinių montavimo, projektų parengimo ir jų įgyvendinimo vykdymu.
Saulės baterijos | Saulės energija | Elektra | Jėgainė | Elektrinė Saulės baterijos | Saulės energija | Elektra | Jėgainė | ElektrinėKiekvieną dieną saulė pagamina didžiulius kiekius energijos. Mokslininkų teigimu, tai pats galingiausias energijos ššaltinis Žemeje. Nusprendėte pasistatyti saulės jėgainę? Mes parduodame įrangą. Atliekame visas su tuo susijusias paslaugas. Nuo projekto iki pridavimo.
Statybinės technikos servisas ir atsarginės dalysRėmėjų nuoroda Statybinės technikos servisas ir atsarginės dalysPrekyba statybinės technikos važiuoklės detalėmis: guminiai vikšrai, įtempėjai, apatiniai ritinėliai, viršutiniai ritinėliai (rolikai), žvaigždės, hidrauliniai varikliai, kaušo įvorės, kaiščiai, kaušo dantys, kaušo peiliai, greiderių peiliai, ekskavatorių grandinės, palos, nareliai, kaiščiai, varžtai ir daugelis kitų atsarginių dalių.