Svetainių paieška

Paieškos gairės: joga
Rasta nuorodų: 21, rodoma nuo 1 iki 10.
Gnosis - Gnosticizmas pagal Samael Aun Weor Gnosis - Gnosticizmas pagal Samael Aun WeorPuslapis skirtas Gnosis mokymams. Gnostiškoji Kabala, Sintezės Doktrina, Baltoji Tantra, Alchemija, Kursai, Paskaitos, knygos, Forumas.
Gyvenimo Guru Gyvenimo Guru"Gyvenimo Guru" savo veiklą vykdo Vakarų Lietuvoje. Mūsų tikslas paversti Jūsų rūpestingą kasdienybę malonia kūnui ir sielai gyvenimo kelione. Organizuodami įdomius, aktualius ir naudingus asmeninio tobulėjimo seminarus. Pasitelkdami novatoriškas idėjas, patirtimi ir kompetentingų kolegų žiniomis, mes sukursime mažą stebuklą Jums.
Sporto Klubas PowerGym Sporto Klubas PowerGymModernus sporto klubas PowerGym, moderni treniruokliu sale, aerobika, joga, pirtis.
Jogos namai Ananda Jogos namai AnandaJoga - jogos namai Ananda - jogos užsiėmimai, pratimai, pozos, kita naudinga informacija - jogos pradmenys, seminarai, studijos, kursai vilniuje.
Active gym, sporto klubas Active gym, sporto klubasTreniruokliai, aerobika, joga, Pilate, baletinis fitnesas, Tai či, pilvo šokis, individualios treniruotės, pirtis, sūkurinė vonia, dietinių ir sportinių kokteilių baras.
Stimulus StimulusSporto klubas, harmoningų treniruočių studija Vilniaus centre: kalanetika, pilates, joga, kūno balansas, užsiėmimai nėščiosioms, gimnastika, aerobika.
Kauno jogos namai, Všį Kauno jogos namai, VšįKAUNO JOGOS NAMAI - atgaiva kūnui ir sielai! Mūsų žinių šaltinis - gyvieji mokytojai, jogos tradiciju tęsėjai. Tikime, kad jūsų įgautos žinios ir pastovi praktika padės atrasti vidinę ramybę, sustiprins fizinę, psichinę ir dvasinę sveiką.
Arkanas.lt Arkanas.ltTikslas: pateikti priemones ir būdus, kad galėtumėte pasirinkti, kas labiausiai skatina Jūsų fizinę, emocinę ir dvasinę gerovę. Didžiausi teigiami pokyčiai pasiekiami, kai į savęs pažinimo ir tobulinimo procesą įjungiame visą savo esybę - protą, kūną ir dvasia.
Joga Klaipėdoje Joga KlaipėdojeJogos mokslas siūlo praktinius ir moksliškai parengtus metodus, kaip rasti tiesą religijoje. Kaip ir kiekvienas mokslas, jogos mokslas turi savo tyrimo metodą ir teigia, kad tiesą galima patirti. Tiesą galima patirtį tik peržengus jutimus, tik nustojus veikti mintims ir protui.