Svetainių paieška

Paieškos gairės: kalba
Rasta nuorodų: 103, rodoma nuo 1 iki 10.
Danieliaus Adomaičio knygutė vaikams Danieliaus Adomaičio knygutė vaikams Traukinukas Elgiukas: [eilėraščiai] / Danielius Adomaitis. Iliustravo Nikita Šajev, į anglų ir rusų kalbas išvertė Ana Anisko su komanda, maketavo Paulius Aukščiūnas. Kaunas: Kauno kolegijos Reklamos ir medijų centras, 2019. – 32 p. : iliustr. ISBN 978-9955-27-565-7 ir ISBN 978-9955-27-566-4.
8Filmai 8FilmaiNemokami Serialai ir Filmai Online be registracijos lietuvių kalba
pardavikas.lt pardavikas.ltKlasifikuoti ir išsamūs nemokami skelbimai arčiausiai jūsų www.pardavikas.lt
Filmai online nemokamai Filmai online nemokamaiNaujausi ir geriausi filmai online tik pas mus! TV laidos, serialai, animacija, filmai - nuo dokumentikos iki siaubo. Užeik ir žiurek be jokiu registracijų bei mokesčių - http://Filmaionline.lt
Nemokami filmai online internetu Nemokami filmai online internetuFilmai Jūsų namuose ir visiškai nemokamai, be jokios registracijos. Žiūrėkite siaubo filmus, komedijas, animacinius ir kitus filmus lietuvių kalba. Visų žanrų filmai internetu
Kalbų mokykla Kalbų mokykla Educo bene kviečia visus, norinčius patobulinti anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų, italų, ispanų, arabų kalbas. Taip pat siūlome atgaivinti Lietuvių kalbos žinias.
Anglų kalbos namai - kursai ir pamokos Anglų kalbos namai - kursai ir pamokosAnglų kalba darbui ir laisvalaikiui. Šnekamosios, bendrinės ir verslo anglų kalbos kursai. Korepetitorių kursai mokiniams.
Sofoklis - knygos internetu vertingam laisvalaikiui Sofoklis - knygos internetu vertingam laisvalaikiuiKnygos internetu vertingam Jūsų laisvalaikiui. E.parduotuvėje knygos vaikams ir paaugliams, grožinė literatūra, bei knygos anglų kalba.
Vertėjas - Žodynas Vertėjas - ŽodynasVertėjas - žodynas pagelbės kai reikės išversti tekstą iš lietuvių ar į lietuvių kalba iš įvairiausių užsienio kalbų. Kalbos pamokos, kalbos kursai ir kitos nuorodos
Dokumentų / tekstų vertimai, redagavimas, tvritinimas  WWW.AJPROJECTS.LT Dokumentų / tekstų vertimai, redagavimas, tvritinimas WWW.AJPROJECTS.LT\"AJ Projects\" - kokybiški vertimai iš/į anglų, vokiečių, rusų, norvegų, prancūzų, italų, ispanų, kinų, japonų ir kitas užsienio kalbas, teksto redagavimo, maketavimo bei užsienio kalbų mokymo paslaugos. Profesionalus požiūris į darbą bei į klientą, operatyvumas, lankstumas laiko ir kainos atžvilgiu.