Svetainių paieška

Paieškos gairės: katės
Rasta nuorodų: 21, rodoma nuo 1 iki 10.
Pirčių įrengimas ir prekyba pirties reikmenimis Pirčių įrengimas ir prekyba pirties reikmenimisRenkatės krosnelę, įrangą ir medžiagas savo pirčiai? Ieškote specialistų pirtelei įrengti, ar patikimos konsultacijos? O gal tiesiog prireikė dovanos pirties mėgėjui, ar šiaip pirties reikmenų, kvapų ar vantų? Viską rasite "Pirtelėje". Patys parengiame pirties techninį projektą, įrengiame ne tik atskiras pirtis, bet ir pirčių kompleksus.
Gyvunupaieska.lt Gyvunupaieska.ltGyvunupaieska.lt yra nekomercinis dovanojamų, rastų ir dingusių gyvūnų skelbimų portalas, kuriame publikuojami visų Lietuvos gyvūnų globos organizacijų ir privačių globėjų gyvūnų skelbimai, pagalbos prašymai bei gyvūnų globos organizacijų naujienos. Portalo tikslas - padėti beglobiams gyvūnams greičiau sulaukti pagalbos ir naujų namų. Gyvunupaieska.lt kuria ir administruoja VšĮ Gyvūnų globos fondas, sukūręs daugiau nei 10 nekomercinių gyvūnų gelbėjimui skirtų projektų.
www.MissKiss.lt - dailus apatinis trikotažas www.MissKiss.lt - dailus apatinis trikotažas\"MissKiss\" - stengiamės džiuginti tavo kasdienybę dailiais raštais, patogiomis formomis, komforto jausmu, kad tave puoštų tik aukščiausios kokybės patikimų prekės ženklų gamintojų apatinis trikotažas iš naujausių kolekcijų.
Filmai online nemokamai Filmai online nemokamaiWWW.NFILMAI.COM – tai filmų online svetainė, kurioje galite nemokamai žiūrėti savo mėgstamus ir populiariausius filmus ir serialus. Tai itin patogu, be to, greita ir patikima. Dėl ko verta žiūrėti filmus online? Todėl, kad nereiks gaišti laiko, kol filmas bus parsiųstas ir galėsite jį žiūrėti iškart savo kompiuteryje. Žiūrėdami filmą online, jūs nesiunčiate katės maiše iš nepatikimų forumų, torrent ar kitų siuntinių svetainių, kuriose failai dažnai būna užkrėsti virusais ar kita žalinga kompiuteriui programine įranga, o kartais praleidę kelias valandas laukdami filmo, gaunate ne tai ko tikėjotės. Tam, kad to daugiau nebenutiktų, portalas WWW.NFILMAI.COM siūlo išklausyti kitų narių nuomonės apie filmą ir be abejo patys galite komentuoti jums patikusį arba nepatikusį filmą bei jį vertinti.
lelija.lt - viskas papuošalų gamybai lelija.lt - viskas papuošalų gamybaiKaroliukai, akmenys, swarovski kristalai, auskarai, akmenėliai, koralai, koralas, perlai, perlamutras, ametistas, agatas, intarpai, priedai papuošalams, pakabukai, katės akis, tigro akis, juvelyrika, karoliai, odelės, kamėjos, kabošonai, jaspis, kepurėlės, žiedeliai, oniksas, opalitas, turkis, kamėja, sardoniksas, žadeitas, serpantinas, saulės akmuo, obsidianas.
MAŽOS MEŠKOS*LT - britų trumpaplaukių kačių veislynas MAŽOS MEŠKOS*LT - britų trumpaplaukių kačių veislynasBritų trumpaplaukių kačių veislynas veisia klasikinės mėlynos, lelijinės spalvos britų kates. Priklauso WCF sistemai, Top miau klubui.
www.udeiman.eu - Meino meškėnų veislynas www.udeiman.eu - Meino meškėnų veislynasMūsų veislynas augina ir veisia meino meškėnų kates, didžiausias namines kates Europoje. Užsukę į mūsų internetinį puslapiuką rasite informacijos ne tik apie mūsų augintinius, bet ir informacijos apie populiariausias kačių veisles. Taipogi skiltyje įdomu yra aprašyta visa naudinga informacija, kurios gali prireikti auginant kates arba planuojant jas įsigyti.
Gyvūnų globos organizacija „Tautmilės globa“ Gyvūnų globos organizacija „Tautmilės globa“Įkurta 2012 m. savanoriška gyvūnų globos organizacija „Tautmilės globa“ užsiima gyvūnų gelbėjimu, globa ir naujų namų paieška Vilniuje. Organizacijos specializacija - sergančių gyvūnų, ypač mažų šuniukų ir kačiukų, gelbėjimas iš Vilniaus sanitarinės karantino tarnybos „Grinda“, kur daugelis neskiepytų mažylių rizikuoja susirgti užkrečiamomis ligomis.
Vetklinikos.lt - veterinarijos klinikos ir paslaugų kainos Vetklinikos.lt - veterinarijos klinikos ir paslaugų kainosVetklinikos.lt yra nekomercinis gyvūnų mylėtojams sukurtas portalas, skirtas publikuoti informaciją apie veterinarines klinikas, teikiamas paslaugas, kainas, akcijas ir nuolaidas įvairiuose miestuose. Portalo tikslas - padaryti veterinarijos paslaugas labiau prieinamas gyvūnams. 2012 m. portale buvo publikuojama daugiau nei 700 įvairių veterinarijos paslaugų kainų daugiau nei 100 verinarijos klinikų Lietuvoje. Vetklinikos.lt sukūrė ir vysto VšĮ Gyvūnų globos fondas (GGF).