Svetainių paieška

Paieškos gairės: kelių
Rasta nuorodų: 105, rodoma nuo 1 iki 10.
Gerbūvio sutvarkymas Gerbūvio sutvarkymasĮvairių tipų betoninių trinkelių klojimas; vejos ir kelio bortų pastatymas; laiptų iš trinkėlių ir akmenų formavimas; atraminių sienučių iš trinkelių įrengimas; lietaus ir fekalinės kanalizacijos tiesimas; šulinių reguliavimas, montavimas; vejos įrengimas ir kitos paslaugos.
ManoGarazas.lt - naudinga kiekvienam vairuotojui ManoGarazas.lt - naudinga kiekvienam vairuotojuiNaudinga informacija kiekvienam vairuotojui, automobilio išlaidų apskaita, kelių eismo taisyklės, nuobaudos už KET pažeidimus, informacija apie padangas, informacija apie akumuliatorius, patarimai perkant automobilį.
Trinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbai Trinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbaiTrinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbai. Kliento pageidavimu atvykstame į vietą konsultacijai.
Gera arbata Gera arbataSiūlome kelių rūšių kokybiškas arbatas iš Kinijos. Kiekviena arbata kruopščiai atrinkta, ragauta ir įvertinta. Juoda, žalia, pu erh, geltona, balta, oolong arbata.
Uždaroji akcinė bendrovė REIKALAVIMAS.LT perka skolas! Uždaroji akcinė bendrovė REIKALAVIMAS.LT perka skolas!Uždaroji akcinė bendrovė REIKALAVIMAS.LT - bendrovė, padedanti spręsti su skolų išieškojimu ir asmenų nemokumu susijusias problemas. Įmonės, kurios turi galiojančią piniginio reikalavimo teisę skolininko ar kelių skolininkų atžvilgiu, gali savo turimus finansinius reikalavimus parduoti REIKALAVIMAS.LT. Finansiniai reikalavimai parduodami pasirašant reikalavimo perleidimo sutartį. Ją pasirašius, REIKALAVIMAS.LT tampa naujuoju skolininko ar kelių skolininkų kreditoriumi, todėl skolas išieško savo vardu, lėšomis ir rizika. REIKALAVIMAS.LT už parduodamus finansinius reikalavimus sumoka sutarto dydžio kainą. Susidomėjus prašome kreiptis tel. nr. +37065087813 arba el.paštu info@reikalavimas.lt Uždaroji akcinė bendrovė REIKALAVIMAS.LT el paštas: reikalavimas@reikalavimas.lt faksas: +370 5 2051502 telefonas: +370 640 60290 www.reikalavimas.lt
Keraminės KamadoClub kepsninės Keraminės KamadoClub kepsninėsKAMADOCLUB Jums siūlo ne tik išskirtinę keraminių kepsninių kokybę, nepriekaištingą garantinį aptarnavimą, bet ir išskirtinį išorės dizainą. DiamondCut technologija retai naudojama dėl aukštų gamybos kaštų, bet mes savo klientams siūlom tik ypatingus ir originalius produktus, kurie atitiks išrankiausių lūkesčius. Negana to, galite pasirinkti iš kelių spalvų ir dydžių tiksliausiai tenkinančių techninius ir estetinius poreikius.
GPS žemėlapių atnaujinimas Panevėžyje, Šiauliuose GPS žemėlapių atnaujinimas Panevėžyje, ŠiauliuoseŽemėlapių ATNAUJINIMAS/REMONTAS/PARDAVIMAI Jūsų GPS navigacijoje vis dar įdiegti seni žemėlapiai, ruošiatės į kelionę, galvojate kaip pasiekti maršruto tikslą? Turite seną GPS navigaciją kuri dar veikia, Jums tikrai nereikia išmesti savo GPS navigacijos ir pirkti naują vien todėl , kad pasenę žemėlapiai. Atneškite ją į „Topis“ saloną ir mes ja pasirūpinsime – atnaujinsime visus žemėlapius vos per valandą laiko. GPS žemėlapių atnaujinimas Panevėžyje GPS žemėlapių atnaujinimas Šiauliuose Neberandate adreso, gatvės ar nerodo naujų kelių, pametinėja ryšį, klaidina. Užsukite pas mus ir mes Jums pagelbėsime! Atnaujiname praktiškai visų gamintojų GPS navigacines sistemas. Atnaujiname tiek lengviesiems automobiliams tiek sunkvežimiams. Prekiaujame navigacine įranga. Didelis pasirinkimas, geros kainos. Atliekami darbai, GPS atnaujinimo paslaugos: * Visų modelių GPS žemėlapių atnaujinimas, remontas bei nemokama konsultacija * Užstrigusiu (bricked) navigaciju remontas * Specialių GPS žemėlapių sunkvežimių vairuotojams sudarymas * Žemėlapių perrašymas ir regionų keitimas sulietuvinimas * Žemėlapių atnaujinimas * GPS navigacijų meniu kūrimas, esamos kalbos perrašymas į lietuvių kalbą ir programinės įrangos modifikavimas * Topografinių (OFFROAD) žemėlapių atnaujinimas ir įkėlimas. * Programinės įrangos atnaujinimas * Papildomų funkcijų įdiegimas (radarai,poi ir pan.) * Navigacijos pritaikymas sunkiasvoriam transportui * Navigacijų įdiegimas į išmanųjį telefoną, planšetę * Įvairūs litavimo darbai * Ekranų keitimas * Baterijų keitimas * Krovimo lizdų remontas * Nustojo gaudyti palydovus, pametinėja palydovus – sutvarkysime Atliktiems darbams suteikiam garantiją Išrašome PVM saskaitas faktūras NEMOKAMAI konsultuojame Sudarome ypatingai geras sąlygas savo nuolatiniams ar atnaujinantiems daugiau nei vieną GPS navigaciją klientams . Skubus atnaujinimas. Jeigu klientui skubiai reikia žemėlapių atnaujinimo paslaugos, ji atliekama vos tik pristačius GPS navigaciją į saloną. Paprastai skubus atnaujinimas atliekamas per valandą. Už skubų paslaugos atlikimą imamas papildomas mokestis, t.y., mokama 20 % brangiau. Neskubus atnaujinimas. Žemėlapių atnaujinimo arbai užtrunka vieną darbo dieną. Mus rasite adresu: Savitiškio g. 61 (PC „RYO“, priešais Lindex parduotuvę), Panevėžyje Tilžės g. 225 PC Tilžė Šiauliuose ir Praminės g. 6 Šiauliai Greitis, kokybė, kaina – patenkinto kliento ir mūsų sėkmės garantas.
Naujausi KET bilietai Naujausi KET bilietaiA, AM, B, BE, C, CE, D ir DE kategorijų kelių eismo taisyklių teorijos testai ir bilietai. Klausimai Regitros egzaminui ruoštis sudaryti pagal 2020 metų KET
MB Rudkasa - Bobcat ir ekskavatoriaus nuoma, pamatai, žemės darbai MB Rudkasa - Bobcat ir ekskavatoriaus nuoma, pamatai, žemės darbaiMB „Rudkasa“ Lietuvos vakarų regione profesionaliai atlieka visus žemės darbus, įrengia pamatus, tiesa kelius, tiekia žvyrą, smėlį, skaldą bei juodžemį, nuomoja techniką žemės darbams su operatoriumi.