Svetainių paieška

Paieškos gairės: keramikos
Rasta nuorodų: 30, rodoma nuo 1 iki 10.
Vonia24.lt - didžiausia santechnikos prekių parduotuvė Vonia24.lt - didžiausia santechnikos prekių parduotuvėDidžiausia santechnikos prekių elektroninė parduotuvė! Čia parduodami santechninės keramikos gaminiai, vandens maišytuvai, dušo komplektai, dušo kabinos, padėklai, vonios, sifonai, potinkiniai rėmai, gyvatukai, vonios baldai, vonios aksesuarai.
Klinkerland KlinkerlandKeramikos gaminiai (apdailos plytos, statybinės plytos, statybiniai blokeliai, kaminai).
Dovanų krautuvėlė - čia gyvena jaukios dovanos Dovanų krautuvėlė - čia gyvena jaukios dovanosŠiluma spinduliuojančios, gerą nuotaiką ir jaukumą kuriančios dovanos. Natūralūs, naminiai, lietuviški rankų darbo gaminiai. Stilingos, originalios, verslo dovanos ir aksesuarai. Krautuvėlėje rasite mūsų pačių gamintų suvenyrų, partnerių produkcijos, lino, virtuvės, namų tekstilės, rankų darbo gaminių, žvakių, medinių žaislų, lietuviškų žolelių arbatos, medaus.
DOVANŲ SODAS DOVANŲ SODASTik lietuviškos, rankų darbo dovanos ir suvenyrai! Elektroninėje parduotuvėje \"DOVANŲ SODAS\" galite rinktis dovanas iš gintaro, keramikos, medžio, metalo, odos, stiklo, vaško, tekstilės, muilo ir pintų gaminių.
Eurokeramika EurokeramikaŠiuolaikiška ir ambicinga įmonė, lietuvius stebinanti vakarietiškais sprendimais keramikos nišoje. Įmonės tiekia įvairiausių rūšių plyteles, galinčias Jūsų interjerą paversti moderniu ir gražiu. Savybės, kuriomis pasižymi produkcija: geras vandens įgeriamumas, aukšta slidumo klasė bei dilumas.
Įrankių nuoma Klaipėdoje. Įrankių nuoma Klaipėdoje.Įrankių nuoma(Statyboms ir buičiai). Klaipėdoje. Ekskavatoriai, Bobcat krautuvai, Vibroplokštė, Perforatoriai, Kirstuvai, Šildytuvai, Drėgmes surinkėjai, Generatoriai, Pjaustymo įranga, Suvirinimo įranga, Ir kita įranga. Bokštelių nuoma ir pardavimas
Keramikos studija Keramikos studijaKviečiu suaugusius ir vaikus į keramikos studiją. Čia galima išmokti keramikos paslapčių, tiesiog kūrybinėje aplinkoje pailsėti po dienos rūpesčių ir pasigaminti sau ar artimam žmogui dovanėlę.
Vėliavų gamyba ir pardavimas Vėliavų gamyba ir pardavimasValstybinių ir firmų bei organizacijų vėliavų gamyba ir pardavimas. Stiklo, keramikos, tekstilės ir kitų gaminių dekoravimas ir pardavimas.
Grūdų Malūnai Grūdų MalūnaiParduodame Vokiškus KoMo firmos buitinius malūnus ir malūnėlius, jų priedus, dribsnių gaminimo mašinėles. Malūnėliai korundo/keramikos girnomis mala smulkiai ir stambiai visų rūšių javus, grūdus be gliuteno, kava, prieskonius ir mažai aliejingas sėklas. Malūnėliai skirti namų, kavinių, picerijų, restoranų virtuvėms ir sveiko maisto parduotuvėms. Juos gerai vertina sveikuoliai, žaliavalgiai, naminės duonos gerbėjai ir žmonės besirūpinantys savo sveikata.
Raudonių interjero keramika Raudonių interjero keramikaProfesionalus keramikos integravimas į namų erdvę.