Svetainių paieška

Paieškos gairės: konsultacija
Rasta nuorodų: 134, rodoma nuo 1 iki 10.
Psichologo paslaugos Psichologo paslaugosEsu psichologė – verslo konsultantė. Naudoju efektyvius, patikrintus metodus ir technologijas, kurios padės Jums lengvai bendrauti, efektingai valdyti save ir gyvenimo aplinkybes.
Teisininko konsultacija internetu Teisininko konsultacija internetuNemokamai konsultuojame įvairiais teisės klausimais. Į Jums rūpimus nedidelės apimties klausimus atsakysime nemokamai. Jeigu atsakymas į klausimą reikalauja pernelyg daug darbo laiko, pasiliekame teisę pranešti tiktai nuorodą į kitą informacijos šaltinį arba trumpą problemos komentarą...
Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikamsSpecializuota psichologinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams. Konsultacijos teikiamos internetu, telefonu, el. paštu ir privačiai (psichologo kabinete arba kliento namuose, gydymo įstaigoje). Organizuojamos psichologų vedamos paramos grupės suaugusiems ir vaikams. Vyksta seminarai ir paskaitos.
Trinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbai Trinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbaiTrinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbai. Kliento pageidavimu atvykstame į vietą konsultacijai.
VšĮ "Teisių gynimo centras" VšĮ "Teisių gynimo centras"Teikiame advokato, teisines, finansines, ekonomines konsultacijas ir paslaugas, atstovaujame administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, mokestiniai ginčai, įmonių veiklos finansinis ir ekonominis vertinimas, verslo planai.
Psichologo Giedriaus Slaminsko svetainė Psichologo Giedriaus Slaminsko svetainėTinkamo psichologo radimas yra svarbus žingsnis siekiant susigrąžinti asmeninę jėgą ir ryšį su savo gyvenimu – tokiu, kokį norime gyventi. Tai pradžia terapijos, kurios metu gilindami savęs supratimą ir priėmimą, keliaujame gijimo ir asmeninio augimo link. Psichologas Giedrius Slaminskas Vilniuje teikia asmenines psichologines konsultacijas ir grupinę psichoterapiją suaugusiems.
Šviesolaidinis internetas Kaune Šviesolaidinis internetas KauneTurime daugiametę patirtį pristatydami šviesolaidinio interneto paslaugas daugiabučiuose Kaune. Išklausę jūsų pageidavimus, pasiūlome jūsų poreikius atitinkantį interneto sprendimą. Profesionali konsultacija.
Statybų pjūvis Statybų pjūvisStatybos darbai Vilniuje, pamatų liejimas, sienų mūrijimas, stogų dengimas, fasadų šiltinimas, statybos konsultacijos.
Higienos bei dezinfekcijos priemonės Higienos bei dezinfekcijos priemonės Prekiaujame rankų higienos, priežiūros ir saugos priemonėmis : muilai, antiseptikai, pirštinės (latekso, vinilo, nitrilo, polietileno ir t.t.); patalpų aplinkos (daiktų, įrenginių) paviršių valymo bei dezinfekavimo, priemonėmis (plovikliai, dezinfektantai ir jų priedai; sterilizavimo prekės (indikatoriai,maišeliai,registro žurnalai); vienkartinio naudojimo prekės (rankšluosčiai,servetėlės,paklotukai); teikiame konsultacijas higienos klausymais.
Homo Sanus Homo SanusUrologo, dermatovenerologo, seksopatologo paslaugos Vilniuje.