Svetainių paieška

Paieškos gairės: lietuviu
Rasta nuorodų: 29, rodoma nuo 1 iki 10.
pardavikas.lt pardavikas.ltKlasifikuoti ir išsamūs nemokami skelbimai arčiausiai jūsų www.pardavikas.lt
Lietuvių anglų ir kitų kalbų žodynai Lietuvių anglų ir kitų kalbų žodynaiLietuvių anglų, vokiečių, rusų ir daugybės kitų kalbų žodynas ir tekstų vertimas.
Dokumentų / tekstų vertimai, redagavimas, tvritinimas  WWW.AJPROJECTS.LT Dokumentų / tekstų vertimai, redagavimas, tvritinimas WWW.AJPROJECTS.LT\"AJ Projects\" - kokybiški vertimai iš/į anglų, vokiečių, rusų, norvegų, prancūzų, italų, ispanų, kinų, japonų ir kitas užsienio kalbas, teksto redagavimo, maketavimo bei užsienio kalbų mokymo paslaugos. Profesionalus požiūris į darbą bei į klientą, operatyvumas, lankstumas laiko ir kainos atžvilgiu.
Filmai online nemokamai Filmai online nemokamaiNaujausi ir geriausi filmai online tik pas mus! TV laidos, serialai, animacija, filmai - nuo dokumentikos iki siaubo. Užeik ir žiurek be jokiu registracijų bei mokesčių - http://Filmaionline.lt
Eurokeramika EurokeramikaŠiuolaikiška ir ambicinga įmonė, lietuvius stebinanti vakarietiškais sprendimais keramikos nišoje. Įmonės tiekia įvairiausių rūšių plyteles, galinčias Jūsų interjerą paversti moderniu ir gražiu. Savybės, kuriomis pasižymi produkcija: geras vandens įgeriamumas, aukšta slidumo klasė bei dilumas.
Lietuvių anglų kalbų žodynas Lietuvių anglų kalbų žodynasLietuvių anglų kalbų žodynas gali jums praversti norint greitai išsiversti žodžius. Šiame žodyne nereikės ilgai vartyti puslapius kol rasite žodį. Viskas yra padaryta taip, kad kuo patogiau rastumėte to ko reikia.
Lietuviu kalba ne tik egzaminui Lietuviu kalba ne tik egzaminuiKvalifikuota pagalba ruošiantis lietuviu kalbos brandos egzaminui, pasiekimu patikrinimams ir pamokoms.
Lietuvių - Anglų kalbų žodynas Lietuvių - Anglų kalbų žodynasLietuvių-Anglų žodynas - tai projektas, skirtas kiekvienam norinčiam greitai ir lengvai išsiversti žodžius visiškai nemokamai. Lietuvių-Anglų kalbų žodyną (angl. Lithuanian-English dictionary) lengvai rasite per paieškos sistemas kaip Google, o pačiam žodyno turiniui taikoma GNU Free Documentation Licence licenzija.