Svetainių paieška

Paieškos gairės: liga
Rasta nuorodų: 41, rodoma nuo 1 iki 10.
DoctorPC - gydome visas kompiuterių ligas! DoctorPC - gydome visas kompiuterių ligas!Teikiame profesionalias kompiuterių priežiūros ir remonto paslaugas įmonėms ir privatiems asmenims.
Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams Onkopsichologinė pagalba vėžiu sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikamsSpecializuota psichologinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms, jų artimiesiems ir medikams. Konsultacijos teikiamos internetu, telefonu, el. paštu ir privačiai (psichologo kabinete arba kliento namuose, gydymo įstaigoje). Organizuojamos psichologų vedamos paramos grupės suaugusiems ir vaikams. Vyksta seminarai ir paskaitos.
Trinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbai Trinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbaiTrinkelių klojimas, bortų statymas, laiptų iš trinkelių darymas ir kiti kiemo gerbūvio darbai. Kliento pageidavimu atvykstame į vietą konsultacijai.
Ritos Žilinskienės Veterinarijos klinika Ritos Žilinskienės Veterinarijos klinikaRitos Žilinskienės veterinarijos klinika . Šunų, kačių ligų diagnostika ir gydymas. Profesionaliai atliekame echoskopiją (utragarso tyrimą), šunims ir katėms tiksliai diagnozuojame ligas. Veterinariniai laboratoriniai tyrimai (kraujo, šlapimo, išmatų koprologiniai, bakteriologiniai tyrimai). Ausų turinio, odos skutmenų, makšties tepinėlio mikroskopavimas, tyrimas. Veterinaro akušerio - ginekologo paslaugos, ovuliacijos laiko nustatymas, pagalba atsivedimo metu, cezario pjūvis. Šunų ir kačių sterilizacija, kastracija. Chirurginės operacijos. Vakcinavimas (skiepai), Gyvūnų identifikavimas mikroschemomis (mikročipavimas, čipavimas), šunų registravimas, kačių registravimas. Gyvūnų dantų, nagų tvarkymas. Zooprekės Šunų, kačių profesionalūs, visaverčiai, dietiniai ir gydomieji pašarai. Higienos priežiūros priemonės, drabužėliai, šukos, kosmetikos priemonės.
Tianshi group Lietuva Tianshi group LietuvaTibeto medicina – tai iki šiol gyvas senovinis gydymo menas, kuriame sukaupta daug patirties, kaip gydyti šiandien itin dažnai pasitaikančias ligas – medžiagų apykaitos sutrikimus, lėtinius uždegimus, širdies ir kraujagyslių ligas ir t.t. Moderniausi tyrimai atveria Tibeto receptų paslaptis, o klinikiniai tyrimai įrodo, kad Tianshi padeda nugalėti ligas.
Tianshi sveikatos filosofija Tianshi sveikatos filosofijaTibeto medicina – tai iki šiol gyvas senovinis gydymo menas, kuriame sukaupta daug patirties, kaip gydyti šiandien itin dažnai pasitaikančias ligas – medžiagų apykaitos sutrikimus, lėtinius uždegimus, širdies ir kraujagyslių ligas ir t.t. Moderniausi tyrimai atveria Tibeto receptų paslaptis, o klinikiniai tyrimai įrodo, kad TIANSHI padeda nugalėti ligas.
Ligų ir vaistų katalogas Ligų ir vaistų katalogasLigų ir sveikatos sutrikimų gidas. Lietuvoje registruotų vaistinių preparatų, medikamentų, maisto papildų, vitaminų paieška. Informacija, gamintojai, vartojimo instrukcijos. Straipsniai sveikatos temomis.
Kordicepsas, bioimunoreguliatoriai - naujausi laimėjimai rytų medicinoje Kordicepsas, bioimunoreguliatoriai - naujausi laimėjimai rytų medicinojeLiga - tai signalas, kad organizme kažkas negerai. Reikia ne kovoti su liga, o susigrąžinti sveikatą.
GEOPROJEKTAI GEOPROJEKTAIVandens gręžinių, geoterminio šildymo, betranšėjų technologijų, šaligatvių, takų ir aikštelių įrengimo specialistai.
Bankininkas, valiutų kursai Bankininkas, valiutų kursaiValiutų kursai, indėliai, obligacijos, pinigai, bankai.