Svetainių paieška

Paieškos gairės: lipnios
Rasta nuorodų: 13, rodoma nuo 1 iki 10.
Jatora JatoraInnoseal maišelių uždarymo aparatas, profesionali chemija, vienkartiniai indai, pramoninis popierius, plastikiniai kibirėliai-buteliukai, popieriniai krepšeliai konditerijai, lipnios juostos, strech plėvelė.
Spaudos Imperija Spaudos ImperijaŠilkografijos spaustuvė - greičiausia, pigiausia ir kokybiškiausia spauda Lietuvoje. Šilkografija, UV spauda, graviravimas, pjaustymas lazeriu, dizainas ir kiti spaudos darbai!
PakuotePlius.lt PakuotePlius.ltVisos pakavimo prekės ir pakavimo medžiagos internetu. Čia apsipirksite greitai ir patogiai, visos prekės pristatomos 1 d. Asortimente rasite: kartonines dezutes, kartoninės dėžės, dėžės transportavimui, dėžutės, dėžės paštomatams, gofruotas kartonas, vokai su oro apsauga, burbuliniai vokai, burbulinė plėvelė, STRETCH plėvelė, lipnios juostos įrankiai, siuntimo tūtos, pakavimo granulės, apsauginiai kampai, dezutes
SRS servisas SRS servisasPastatų remontas ir eksploatacinė priežiūra; maisto gamybos ir prekybos įrangos remontas ir eksploatacinė priežiūra; reklamos gamyba (reklamos skydai, šviečianti reklama, reklaminiai tentai, pilonai); prekyba vėliavų stiebais, displėjaus sistemomis, mobiliais parodų stendais, nuorodų sistemomis iš aliuminio, reklamai skirtomis medžiagomis (organiniai stiklai, PVC plokštės, lipnios plėvelės, tentų įtempimo detalės, LED moduliai šviečiančiai reklamai).
Reklamos projektavimas ir gamyba Reklamos projektavimas ir gamybaUAB „ARGO REKLAMA“ – reklamos gamybos ir pardavimų įmonė, kurios kolektyvą sudaro profesionalūs ir energingi darbuotojai, o įmonės gaires galima apibūdinti šūkiu – „Čia viskas įmanoma!“.
Softline Lt  - etikečių spausdintuvai ir etiketės, kompaktiniai diskai ir spaudinimas ant jų Softline Lt - etikečių spausdintuvai ir etiketės, kompaktiniai diskai ir spaudinimas ant jųĮmonė prekiauja Seiko SLP nespalvotais terminiais etikečių spausdintuvais, Primera (www.primera.eu)spalvotais etikečių spausdintuvais. Įvairaus tipo (lipnios, pusiau lipnios, nelipnios, dovanų kuponai, skaidrios, maskuojančios ir pan.) ir formato etiketėmis. Taip pat įmonė importuoja spausdinamo paviršiaus (printable) diskus Taiyo Yuden (JVC) ir MaxTec (Falcon media) kompanijų. Įmonė užsiima ir mažatiraže kompaktinių diskų leidyba.
PRINTMARK - produktų ženklinimo specialistai! PRINTMARK - produktų ženklinimo specialistai! Produktų ženklinimo specialistai PRINTMARK GROUP – vienintelis dažančiųjų juostelių (TTR) ir etikečių klijavimo įrenginių gamintojas Lietuvoje. PRINTMARK GROUP yra technologinė įmonė, vykdanti pramoninio produktų ženklinimo įrenginių bei eksplotacinių medžiagų gamybą bei prekybą. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės produkciją.
Lipnios etiketės visoje Lietuvoje Lipnios etiketės visoje LietuvojeLipnios etiketės, lipnių etikečių ruošiniai ir lipnus popierius visoje Lietuvoje.
VIRGO Print VIRGO PrintSpausdinimo paslaugos Kaune. Itin kokybiška ir greita skaitmeninė bei plačiaformatė spauda – lipnios etiketės, plakatų gamyba, vizitinės kortelės, reklaminė atributika, fototapetai, darbų saugos ženklai ir kita.
RS-Linija RS-LinijaKaršti klijai, karbamidiniai klijai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, silikonas, klijavimo įrankiai ir kitos susijusios prekės.