Svetainių paieška

Paieškos gairės: manikiūro
Rasta nuorodų: 16, rodoma nuo 1 iki 10.
Kursų centras Kursų centrasMokymo centras - individualūs ir grupiniai kursai, seminarai, web seminarai, mokymai.
Marvelnails MarvelnailsManikiūro - pedikiūro mokymo centras \'\'Marvel Nails\'\': organizuoja profesionaliūs manikiūro, pedikiūro ir nagų priauginimo geliu kursus.
Bestnails BestnailsPrekyba profesionaliomis manikiūro priemonėmis už gerą kainą
vimperia vimperiaVimperia.lt – rasti patikimą meistrą dar niekada nebuvo taip lengva! Modernioje, pagal šiuolaikinius standartus sukurtoje internetinėje platformoje Vimperia.lt vartotojai gali labai greitai rasti paslaugas teikiančius meistrus. Namų remonto darbai, taisymo darbai, laisvalaikio paslaugos – patikimi profesionalai vienoje vietoje. Platforma skirta tiek savo namus remontuojantiems žmonėms, tiek didesnius objektus tvarkantiems rangovams. Paslaugų rinka plečiasi, vis daugiau meistrų pradeda dirbti individualiai, bet tai tik apsunkina paieškas klientams. Užsakovams tenka peržiūrėti daugybę darbo skelbimų, kurių gausoje galima pasimesti. Savarankiškai dirbantys meistrai gali pasiūlyti prieinamas kainas, bet dažnai darbo skelbimuose trūksta rekomendacijų, tad klientai dažnai rizikuoja, kad paslauga bus nekokybiška, atlikta nelaiku ar ne visai neatlikta. Vimperia sukūrė alternatyvą – efektyviai veikiančią platformą, kurioje užsiregistravę kokybiškas paslaugas teikiantys, patikimi, šiuo metu darbo ieškantys profesionalai. Platformoje vos per kelias minutes galima rasti reikiamą specialistą, gavęs užklausą meistras ar įmonė pati susisiekia su užklausą pateikusiais klientais. Platformoje Vimperia.lt galima rasti meistrus, kurie teikia dažymo, plytelių klijavimo, tapetavimo, baldų surinkimo, perkraustymo ar pervežimo ir kitas namų remonto paslaugas. Jeigu prireikė automobilių remontininko, sugedo buitinė technika, reikia elektriko ar santechniko, kompiuterinės technikos ar telefonų įrangos specialisto – jie taip pat čia. Taip pat šioje platformoje galima rasti ir masažo, manikiūro, pedikiūro, profesionalaus makiažo specialistus, kirpėjus. Viskas vienoje vietoje, patikimai ir kokybiškai. „Vimperia.lt – puiki vieta ne tik rasti paslaugas teikiančius verslininkus, bet ir pristatyti savo veiklą. Sukūrėme sistemą taip, kad ją būtų patogu naudoti tiek žmonėms, kurie ieško vienokios ar kitokios paslaugos, tiek šiuos darbus atliekantiems rangovams. Mūsų misija, – kad klientai ir meistrai surastų vienas kitą“, – sako projekto .... Visi paslaugų teikėjai, užsiregistravę sistemoje, dalyvauja ir savo paslaugas siūlo vienodomis sąlygomis. Darbo skelbimų portaluose dažnai daugiau pinigų už reklamą sumokėję specialistai išryškina savo skelbimus, tačiau tai neužtikrina, kad vienas ar kitas besireklamuojantis specialistas yra patikimas bei dirba kokybiškai. Vimperia.lt platformoje meistrai sulaukia daugiau užsakymų dėl savo darbų kokybės. Platforma sukurta vadovaujantis asmens duomenų apsaugos įstatymu, todėl yra užtikrinamas ne tik patogus ir greitas sistemos naudojimas, bet ir Jūsų duomenų saugumas. Tiek meistrų ir įmonių, tiek užsakovų duomenys, patalpinti sistemoje, tvarkomi vadovaujantis griežtu reglamentu ir laikantis visų reikalavimų.
FER FERFER - ilgalaikis lakavimas, priauginami nagai. nagų dailė. Mūsų internetinėje svetainėje galite rasti pavyzdžius mūsų atliktų manikiūro darbų. Lauksime Jūsų skambučio.
Grožio salonas "Grožio sprendimai" Grožio salonas "Grožio sprendimai"Kirpėjo – stilisto paslaugos, Manikiūro – pedikiūro paslaugos, Kosmetologo paslaugos, Vizažisto paslaugos, Prekyba profesionalia kosmetika
Nagų grožis su nagai.lt Nagų grožis su nagai.ltNagai.lt – tai grožio prekių katalogas, kur rasite daug priemonių nagams, manikiūrui, pedikiūrui, blakstienų priauginimui, antakių dažymui, depiliacijai. Nagai.lt elektroninės parduotuvės grožio prekės: nagų lakas, manikiūro įrankiai, pedikiūro įrankiai, UV gelis nagams, UV gelis – lakas, akrilas, UV gelio lempos, tipsai, dildės, nagų šlifavimo aparatai, rankų kremai, kojų kremai, rankų ir kojų odos priežiūra, manikiūro / pedikiūro įrankių dėklai, teptukai, nagų dezinfekavimo priemonės, antakių ir blakstienų dažymo priemonės, dirbtinės blakstienos blakstienų priauginimui, priemonės depiliacijai, parafinas ir kitos priemonės nagų dailei. Maloniai kviečiame apsilankyti nagai.lt elektroninėje parduotuvėje!
Pedikiūras Vilniuje Pedikiūras VilniujeEPIL salonas Vilniuje. Elektroepiliacijos ir koaguliacijos procedūros. Plaukų šalinimas visam gyvenimui. Manikiūro ir pedikiūro salonas Vilniuje.
"Puella" akademija \"Puella\" akademijaPUELLA grožio akademijoje Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose vyksta baziniai manikiūro kursai, pedikiūro kursai,nagų dailės kursai, ilgalaikio gelinio lakavimo kursai, nagų priauginimo kursai, antakių dažymo ir korekcijos kursai, blakstienų priauginimo kursai, plaukų tiesinimo - gydymo keratinu kursai, depiliacijos kursai, blakstienų laminavimo kursai ir henna (chna) piešimo kursai.
groziui.lt groziui.ltBeautyfor LT – vienkartinių priemonių tiekimo lyderis Lietuvoje. Dirbantis su individualiais specialistais, grožio ir SPA centrais. Beautyfor tiekia aukštos kokybės produktus iš pirmaujančių eurpos ir azijos gamyklų.