Svetainių paieška

Paieškos gairės: meditacijos
Rasta nuorodų: 5, rodoma nuo 1 iki 5.
Arkanas.lt Arkanas.ltTikslas: pateikti priemones ir būdus, kad galėtumėte pasirinkti, kas labiausiai skatina Jūsų fizinę, emocinę ir dvasinę gerovę. Didžiausi teigiami pokyčiai pasiekiami, kai į savęs pažinimo ir tobulinimo procesą įjungiame visą savo esybę - protą, kūną ir dvasia.
Meditacija, kūno-proto valdymo ir sąmoningumo praktikos verslui. Meditacija, kūno-proto valdymo ir sąmoningumo praktikos verslui.Meditacija versle. Meditacijos seminarai, mokymai, vadovams ir personalui. Meditacija ir kūno-proto valdymo praktikos padeda įveikti stresą, kelia darbingumą, gerina sveikatą, didina kūrybingumą ir padeda spręsti problemas.
Likimo Skaičius Likimo SkaičiusNumerologija, Taro, biolokacija, vizualizacinės praktikos, motyvacija, koučingas, prognozės, asmeninis tobulėjimas, užsiėmimai, meditacijos, workshop’ai, paskaitos, ezoterika.
Reiki Mercar mokymai Reiki Mercar mokymaiReiki seansai vaikams ir suaugusiems su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis. Reiki Mercar mokymas skirtas savirealizacijai, dvasiniam tobulėjimui, suteikia gebėjimą rankų prisilietimu Reiki energiją taikyti sau, kitiems, kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Reiki Mercar mokymo sistemoje yra keturios pakopos: Reiki Mercar Gydovo I pakopa, Reiki Mercar Gydovo II pakopa, Reiki Mercar Gydovo III pakopa ir Reiki Mercar Meistras.
Saviugdos studija Ahimsa Saviugdos studija AhimsaJogos studija Kaune Ahimsa. Meditacija, joga Kaune, Vipasana, tantra, pilatesas. Salės nuoma įvairioms jogos, meditacijos, saviugdos veikloms. Jogos studija Kaune atvira naujoms idėjoms ir projektams.
1