Svetainių paieška

Paieškos gairės: miškas
Rasta nuorodų: 23, rodoma nuo 1 iki 10.
Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas - Oras-Vanduo / WATERKOTTE Lietuva Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas - Oras-Vanduo / WATERKOTTE LietuvaWaterkotte.lt yra oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje, mūsų geoterminiai arba oras-vanduo šilumos siurbliai pasižymi efektyvumu ir ilgaamžiškumu.
Kaimo turizmo sodyba Dzūkijos uoga Kaimo turizmo sodyba Dzūkijos uogaNaujos kaimo turizmo sodybos nuoma Dzūkijos nacionaliniame parke prie Druskininkų. Aplink miškas ir vanduo. Organizuojame aktyvaus poilsio pramogas šeimoms su vaikais ir nedidelėms įmonėms. Talpiname iki 18 svečių
Stovykla Šilelis Stovykla ŠilelisVaikų poilsio stovykla nuo 7 iki 15 metų. Stovyklos trukmė 10 dienų. Jauki aplinka, sportiniai žaidimai, miškas.
Informacija apie turto varžytynes Lietuvoje - lil.lt Informacija apie turto varžytynes Lietuvoje - lil.ltInformacija apie vykstančias turto varžytynes Lietuvoje. Antstolių ir bankroto administratorių parduodamas turtas. Nekilnojamas turtas, butai, namai, žemė, automobiliai, komercinis autotransportas ir daug kitų kategorijų turto.
Purviškės kaimo turizmo sodyba Purviškės kaimo turizmo sodybaSodyba vienkiemyje, yra didelė pirtis prie ežero. Netoli miškas, pramogos vaikams.
Lietuvos miško savininkų asociacija Lietuvos miško savininkų asociacijaLietuvos miško savininkų asociacija (LMSA)- nuo 1993 metų veikianti įtakingiausia nacionalinė privačių miškų savininkus atstovaujanti visuomeninė organizacija Lietuvoje.
Ekologiški katilai Ekologiški katilaiEkologiškas, Patikimas, Ekonomiškas Šildymas. Grūdais ir ne tik kūrenami katilai. Šildymas gali nieko nekainuoti.
AUTOBUSŲ IR MIKROAUTOBUSU NUOMA AUTOBUSŲ IR MIKROAUTOBUSU NUOMA autobusų ir mikroautobusų nuoma, keleivių pervežimai užsakomaisiais reisais Lietuvoje ir užsienyje. Nuomojami nauji, 20 vietų, komfortiški mikroautobusai kelionėms į užsienį ir Lietuvoje. ekonomiškas dyzelinis variklis, atskiras kondicionierius, keleivių sėdynės su reguliuojama nugarėle ir t.t.
Polimeras, UAB - Ekologiška, taupu, kompaktiška Polimeras, UAB - Ekologiška, taupu, kompaktiškaUAB "Polimeras" įgyvendina naujus mokslo ir technologijų pasiekimus efektyviai naudojant energiją šildymo-vėdinimo reikmėms, taip pat montuoja įrenginius naudojančius atsinaujinančius energijos šaltinius. Mus domina viskas kas taupo energetinius resursus, neteršia atmosferos CO ir kitomis kenksmingomis atliekomis, išgauna šiluminę energiją iš saulės, vėjo, žemės.