Svetainių paieška

Paieškos gairės: mikroautobusas
Rasta nuorodų: 7, rodoma nuo 1 iki 7.
Mikroaotobusų, stogo bagažinų ir GPS navigacijos nuoma Mikroaotobusų, stogo bagažinų ir GPS navigacijos nuomaUAB Silkcoat Baltic. Keleivinių mikroautobusų nuoma. Navigacinės įrangos nuoma. Stogo bagažinių nuoma.
Vežame į Palangą, Šventąją Vežame į Palangą, ŠventąjąVežame iš Kauno į Palangą, Šventąją mikroautobusais (minkštos sėdynės, keleivių draudimas) kiekvieną dieną birželio – rugsėjo mėnesiais.
Autobusų nuoma Autobusų nuomaSkirtingų vietų skaičiaus ir įvairiausios komplektacijos autobusų ir mikroautobusų nuoma. Autobuso komplektacija gali būti nuo visiškai paprastos iki pilnos - 5 žvaigždučių komplektacijos į kurią įeina oro kondicionierius, ergonominės sėdynės, biotualetas, šaldytuvas, audio sistema, video sistema ir t.t. Autobusai nuomojami tiek kelionėms Lietuvoje tiek ir užsienyje. Taip pat galima rinktis ar autobusą nuomotis su vairuotoju ar be.
Keleiviu siuntiniu vezimas i/is Anglijos,Vokietijos,Olandijos Keleiviu siuntiniu vezimas i/is Anglijos,Vokietijos,OlandijosKiekviena savaite vezame keleivius ir siuntinius į\\iš Anglijos,Lenkijos,Vokietijos,Olandijos,Belgijos,Prancuzijos.Mikroautobusas erdvus patogus, DVD,atlenkiamos sedynes,kondicionierius.Keleivius paimu tiesiai iš namų ir pristatau į nurodytą vietą.Visi keleiviai apdrausti.Perkraustymo paslaugos.Motorolerių,motociklų,keturačių,priekabų,kemperių gabenimas.Traluojame automobilius. www.Minibusiukas.lt +37064545799 +447947402029
II Turisma II TurismaMikroautobusų nuoma su vairuotoju Vilniuje, keleivių pervežimas Iki šiol, keleivių pervežimas buvo ir yra labai populiari paslauga, tačiau ne kiekviena įmonė gali suteikti tikrai aukštos kokybės paslaugas. Transporto reikia bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Bet kas, jei neturite savo nuosavo transporto ir neturite pakankamai erdvaus transporto tam tikram atvejui? Sprendimas jau yra prieš jus: mikroautobusų nuoma su vairuotoju - paslauga, kurią mes galime suteikti į bet kurią mūsų šalies vietą. Mūsų pasiūlymas: išsinuomavę mikroautobusą, kuriame gali tilpti 8 žmonės, kurį vairuos vairuotojas, kuris išmano, ką daro, galėsite jaustis saugiai ir patogiai. Mikroautobuso nuoma su Vairuotoju Mes dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, todėl išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju gali tiek įmonės, tiek privatūs asmenys. Įmonėms siūlome šias paslaugas: Transportas dirbantiems darbuotojams; Transportas turistams; Ekskursijos; Galime pasiimti ir pristatyti delegacijas; Palyda verslo partneriams ir t.t. Keleivių pervežimas Jei reikia, galite taip pat naudotis \"ilgalaike nuoma\", kuri bus pigesnė, jei užsisakysite mikroautobusą su vairuotoju. Fiziniams asmenims, mes esame pasirengę suteikti mikroautobusus (kuriuose gali tilpti 8 žmonės) kurie bus naudingi šiais atvejais: Įvairūs renginiai, pavyzdžiui, šventės, jubiliejai, vestuvės, t.t; Svečių susitikimai; Pristatymas į bet kurį oro uostą ar geležinkelio stotį; Laidotuvės , nuvežimas į kapines Organizuotos kelionės į bet kurią vietą. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja keleivių pervežimas \"transferas\" į Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos oro uostus. Visa tai reikalauja iš jūsų tik - užsisakyti mikroautobusą su vairuotoju, paskambinti ir susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos, kurioje jūsų lauks mikroautobusas su vairuotoju. Mes visuomet laikomės susitarimų, dėl to niekuomet nevėluojame įteikti jums transportą. Mes mielai jums išnuomuosime jums reikalingą transportą ir padėsime jums suplanuoti jūsų kelionės maršrutą ir laiką
EuroGo EuroGoVežame keleivius i/iš Vokietija, Lenkija, Olandija, Belgija, Šveicarija, Austrija, Liuksemburga, Prancuzija. Išvažiuojame iš Lietuvos tris kartus savaiteje - antradieni, ketvirtadieni, šeštadieni. Važiuojame i Lietuva tris kartus savaiteje - pirmadieni, ketvirtadieni, šeštadieni. Grupems datos pasirinkimas individualus. Lietuvoje Jums siulome platu išvykimo bei siuntu surinkimo tašku pasirinkima,užsienyje Jus ar Jusu siunta pristatysime pagal nurodyta adresa. Siulome Jums kuo imanoma trumpesne kelione iki Jusu pasirinkto taško. Išvykimo dienomis išvažiuoja ne vienas mikroautobusas ivairiomis kryptimis. Lenkija pravažiuojame mokamais keliais, esame suinteresuoti už saugu keleiviu vežima. Dekojame, kad naudojates musu paslaugomis. Maloniai laukiame Jusu!
1