Svetainių paieška

Paieškos gairės: nugaros
Rasta nuorodų: 25, rodoma nuo 1 iki 10.
Grožio ir sveikatingumo klinika Grožio ir sveikatingumo klinikaJaučiate galvos, kaklo ar nugaros skausmus? Kviečiame apsilankyti Sapiegos klinikoje. Čia atliekami masažai, veido valymas, gydytojų konsultacijos, bei kitos sveikatinimo ir grožio procedūros.
masazuokliai24.lt masazuokliai24.ltInovatyviausi masažuokliai Lietuvoje! Sumažinkite raumenų skausmą, įtampą ir pagerinkite organizmo kraujotaką vieno šiuolaikinio prietaiso pagalba!
Kineziterapijos centras Kineziterapijos centrasMes galime Jums padėti, kai: skauda nugarą, skauda kaklą, skauda pečius, skauda rankas, skauda kojas, maudžia, gelia, suka sąnarius, Jums nustatyta stuburo išvarža, osteochondrozė, radikulitas.
Anticeliulitinis masažas Anticeliulitinis masažasAnticeliulitinis masažas, procedūra starvac sp2, procedūra pulstar s2, nugaros masažas, masažas vakuuminiu aparatu, limfos drenažas kompresinės terapijos aparatu, apykaklės, juosmens - kryžmens masažai, krūtinės ląstos, galvos, pilvo masažas, apatinių galūnių masažas, viršutinių galūnių, viso kūno masažas
Kosmodisk Classic nugaros masažuoklis Kosmodisk Classic nugaros masažuoklisKosmodisk Classic – tai nugaros masažuoklis, medicininis prietaisas, mažinantis ar visiškai pašalinantis nugaros skausmą. Jis veikia savo forma, nenaudoja papildomų energijos šaltinių, tokių kaip elektra, magnetai ar baterijos.
Zappy ZappyZappy pagalvė tai - išradingai pagaminta, minkšta pusmėnulio formos pagalvė, skirta besilaukiančiai moteriai miegoti bei kūdikiui maitinti. Ant šios pagalvės galėsite miegoti savo mėgstama poza iki pat nėštumo pabaigos! Su ZAPPY pagalve patogu žindyti kūdikį ar maitinti iš buteliuko, nes pagalvė taisyklingai paskirsto kūdikio svorį ir apsaugo mamą nuo nugaros skausmų ir rankų įtempimo. Zappy pagalvių yra 2 užpildų: grikių lukštų ir EPS granulių.
Profesionalūs masažai - masazurojus.lt Profesionalūs masažai - masazurojus.ltProfesionalūs masažai. Viso kūno, pėdų, aromaterapiniai, anticeliulitiniai, tibeto ir daug kitų masažų.
Sveikata TAU- Viskas apie tavo sveikata Sveikata TAU- Viskas apie tavo sveikataPuslapis www.SveikataTAU.lt skirtas visiems, kuriems rūpi jų pačių sveikata. Čia galite rasti sveikatos patarimų,ligų sąrašą ir vaistų katalogą.
skausmas.com - visa tiesa apie skausmą, sveikatą, ligas ir ne tik. skausmas.com - visa tiesa apie skausmą, sveikatą, ligas ir ne tik.Skausmas.com tai interneto puslapis, duodantis savo skaitytojams naudingą, moksliniais šaltiniais paremtą informaciją.