Svetainių paieška

Paieškos gairės: organizacija
Rasta nuorodų: 35, rodoma nuo 1 iki 10.
Tikratiesa.lt forumas Tikratiesa.lt forumasDiskusijos apie slaptas organizacijas, įvairius faktus, technologijų pažangas, įstatymus, politines strategijas, illuminati ir apie tai, ko nepastebi žmonės.
Saldi druska Saldi druskaMūsų organizacija įgyvendina Europos savanorių tarnybos programą skirtą jaunimui, kuri suteikia galimybę jauniems žmonėms išvykti į kitą Europos sąjungos šalį atlikti savanorišką tarnybą, kurios metu turi galimybę gyventi ir dirbti pelno nesiekiantį ir vietos bendruomenei naudingą neapmokamą darbą socialinėje, kultūrinėje, gamtos apsaugos, jaunimo ir visuomenės informavimo ar kitoje srityje.
Darbas, jaunimo organizacija Darbas, jaunimo organizacijaJaunimo organizacija, siekianti įtraukti Lietuvos jaunimą į aktyvią politinę ir visuomeninę veiklą.
Kaip pradėti verslą Kaip pradėti versląInformacija pradedančiajam verslininkui apie verslo organizavimą Lietuvos Respublikoje.
Finansų analitikų asociacija Finansų analitikų asociacijaPrisidėjimas prie finansų ir investicijų rinkų plėtros bei šioje srityje dirbančių specialistų profesionalumo, nuolatinio profesinio ir asmeninio tobulėjimo skatinimas.
Verslo planai ES paramai, investiciniams projektams Verslo planai ES paramai, investiciniams projektamsBankinės konsultacijos - ekonomines, finansines ir valdymo konsultavimo paslaugas teikianti organizacija.
ManoMedis.lt - lauko baldai, medinės skulptūros, lentos, malkos ManoMedis.lt - lauko baldai, medinės skulptūros, lentos, malkosOrganizacija gaminanti: lauko baldus; medines skulptūras, pavėsines. Parduodanti: lentas, malkas. Superkanti miškus.
Lesė.lt Lesė.ltMūsų vizija yra organizacija, aktyviai gerinanti visos Lietuvos beglobių gyvūnų situaciją, ginanti gyvūnų teises ir ugdanti Lietuvos visuomenės rimtą požiūrį į gyvūnų globos problemas.
Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje Europos Parlamento Informacijos biuras LietuvojePateikiama informacija bei naujienos apie Europos Parlamentą ir jo veiklą, pristatoma EP Informacijos biuro Lietuvoje veikla plėtojant ryšius su visuomene ir žiniasklaida.
Europe direct informacijos centrai Europe direct informacijos centraiInformacija apie Europos Sąjungą, jos institucijas, politiką, programas, finansavimo galimybes, Lietuvos ir tarptautines organizacijas