Svetainių paieška

Paieškos gairės: organizavimas
Rasta nuorodų: 148, rodoma nuo 1 iki 10.
UAB Centro apskaita UAB Centro apskaitaBuhalterinės paslaugos Vilniuje. Profesianalus įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas ir organizavimas, konsultacijos mokesčių ir finansų klausimais.
Apvalaus stalo klubas Apvalaus stalo klubasRestoranas, picerija, konferencijų salė, pobūvių organizavimas.
Renginių organizavimas Renginių organizavimas“TRYS KARALIAI” – teikia klientui geriausias paslaugas, kokias tik gali pasiūlyti renginių organizatorius.
Renginių organizatorius - vedėjas Galvočius Renginių organizatorius - vedėjas GalvočiusOrganizuoju ir vedu sporto šventes (spartakiadas), reklamines akcijas, įmonių renginius darbuotojams ir klientams, naujametinius ir gimtadienių vakarėlius, bernvakarius, mergvakarius, vestuves, jubiliejus. Yra tekę pravesti ir vaikų šventes. Ir pabuvoti Kalėdų senelio amplua.
Šildymo įranga ir montavimas Šildymo įranga ir montavimasAutomatizuoti granuliniai, angliniai ir biomasės katilai, granulinės krosnelės, akumuliaicinės talpos, saulės sistemos. Šildymo įrangos parinkimas, šildymo sistemos projektavimas, montavimas/reorganizavimas ir priežiūra. Konsultacijos visais šildymo klausimais.
Teisinės paslaugos Vilniuje Teisinės paslaugos VilniujeVisų rūšių įmonių steigimas, reorganizavimas ir likvidavimas. Skolų išieškojimas. Dokumentų rengimas ir analizė ir kitos teisinės paslaugos Vilniuje.
Egzotinės kelionės, kelionės į egzotines šalis Egzotinės kelionės, kelionės į egzotines šalisKelionių organizavimas į tolimas ir egzotines šalis, viešbučių rezervavimas ir ekskursijų organizavimas.
Laidojimo ir Kremavimo paslaugos Laidojimo ir Kremavimo paslaugosMes negalime užpildyti Jūsų netekties, bet norime pasidalinti Jūsų skausmu.Mes negalime pakeisti lemties, bet norime palengvinti jos kelią. Mes negalime įveikti būties, bet norėtume padėti savo buvimu… Laidojimo ritualas – ypatingas laikas atsisveikinti su artimu palikusiu šį pasaulį. Todėl tokią sunkią valandą, mes norime pagelbėti savo ilgamete patirtimi ir suteikti visokeriopą pagalbą mirusiojo artimiesiems. Mūsų „ Amžiaus vartai „ kolektyvas pasirūpins visomis smulkmenomis kad deramai ir netrukdomi galėtumėte atsisveikinti ir palydėti brangų žmogų į amžinojo poilsio vietą. Visus laidotuvių organizavimo rūpesčius galite patikėti mums. Dirbame ištisą parą. Teikiame visas laidojimo paslaugas: Tel. 865979248 , 860348802 Laidojimo paslaugos Kremavimo paslaugos Mirusiojo išvežimas iš namų ar įvykio vietos ( 24 val. per parą) Laidotuvių organizavimas Šarvojimo salės Laidojimo reikmenys – Karstai ( kremavimo karstai, cinkuoti ), urnos, įkapių drabužiai, avalynė Katafalkai, autobusai, mikroautobusai, nuoma Laidojimo dokumentų tvarkymas ( mirties liudijimas, pažymos laidotuvių pašalpos išdavimui,palaikų parvežimui iš užsienio ) Velionio paruošimas šarvojimui, aprengimas Mirusiojo pervežimas, transportavimas, gabenimas iš užsienio ar į užsienį Gedulo puokštės, vainikai, krepšeliai, gėlių kompozicijos, šarvojimo salių puošimas Gedulinga muzika, giedotojai, giesmininkai, smuikininkai, dūdų orkestras Karsto nešėjai Duobės kasimas Velionio fotoportretas, bei fotografo paslaugos Šv. paveikslų, žvakidžių ir kitų reikmenų nuoma Suteikiame informacijos dėl laidojimo vietos Kapavietės tvarkymas, paminklo pastatymas Perlaidojimas, ekshumacija
Krovinių pervežimas, transporto logistika Krovinių pervežimas, transporto logistikaUAB \\\"Tarptautinės Logistikos Centras\\\" – ekspedicinė bendrovė, įsikūrusi Klaipėdoje. Pagrindinė organizacijos veikla: ◇ krovinių pervežimas jūriniais konteineriais, krovinių gabenimas laivais, geležinkeliu bei autotransportu; ◇ krovinių perkrovimo/sandėliavimo organizavimas Klaipėdos uoste; ◇ optimalių krovinių gabenimo maršrutų parinkimas; ◇ transporto logistika; ◇ krovinių pristatymas “nuo durų iki durų”; ◇ visų tipų laivų agentavimas; ◇ laivų frachtavimas.
Ntmeistrai.lt - namų meistras Ntmeistrai.lt - namų meistrasNtmeistrai.lt - esame meistrų komanda: instaliuojame laidines ir belaides apsaugos sistemas butuose, namuose, ofisuose; elektros instaliacijos, santechnikos darbai; einamieji remonto, apdailos ir statybos darbai.