Svetainių paieška

Paieškos gairės: palinkėjimai
Rasta nuorodų: 9, rodoma nuo 1 iki 9.
Sveikinimai.lt Sveikinimai.ltSveikinimai visoms progoms! Taip pat tostai, posakiai, palinkėjimai, užuojautos, atvirutės.
Šokoladukai ir vaizdai Šokoladukai ir vaizdaiŠokoladukų mozaikos. Reklaminės šokoladukų mozaikos su logotipais. Individualios šokoladukų mozaikos su nuotrauka, sveikinimu ir palinkėjimais. Proginės, šventinės ir teminės šokoladukų mozaikos.
Gražūs sveikinimai Gražūs sveikinimaiSveiki visi. jūs atradote gražių, originalių sveikinimų svetainė grazus-sveikinimai.lt Čia rasite daugybę eilių, prozos, atvirukų ir video. Jei nerasite to, kas jums atrodys tinkama, visuomet galite padaryti užsakymą. Mes lauksime Jūsų laiškų. Pritrūkstate žodžių, ar tiesiog nenorite likti bonaliu, o gal trokštate nustebinti kažkuom išskirtiniu, net jei eate toli? Mūsų komanda dirba tam, kad padėti jums papuošti savo artimo šventę nuostabia nuotaika, išreikšti dėmesį.
Sveikinimai SveikinimaiSveikinimai ir atvirukai visoms progoms, palinkėjimai, sms tekstai bei tostai.
Sveikinimai.info Sveikinimai.infoLietuviška svetainė su daugybe sveikinimų žodžių, linkėjimų ir tostų skirta kiekvienai progai ir dienai. Sveikinimai mamai, tėčiui, velykų, kalėdų, naujųjų metų ir kitoms progoms bei dienoms. Palinkėjimai, tostai, sms tekstai.
Sveikinimai SveikinimaiLietuviška svetainė su daugybe sveikinimų žodžių, linkėjimų ir tostų skirta kiekvienai progai ir dienai. Sveikinimai mamai, tėčiui, velykų, kalėdų, naujųjų metų ir kitoms progoms bei dienoms. Palinkėjimai, tostai, sms tekstai.
Sveikinimai visoms progoms - manosveikinimai.lt Sveikinimai visoms progoms - manosveikinimai.ltSveikinimai, citatos, mintys, SMS tekstai, palinkėjimai, tostai, anekdotai. Gimtadienio, kalediniai, naujuju metu, velykiniai, svento valentino, sveikinimai.
Kalėdinis einam.lt paštas Kalėdinis einam.lt paštasPasinaudok kalėdiniu einam.lt paštu ir nustebink originaliu laišku. Taip paprasta dar nebuvo! Mūsų paštas suteikia galimybę niekur neišeinant iš namų pasveikinti ir maloniai nustebinti artimus žmones. Siūlome Kalėdų senelio laiškus draugams, vaikams, tėvams, seneliams ar mylimam žmogui. Jūsų sveikinimas gražaus dizaino A4 formato lape su jūsų palinkėjimais bus išsiųstas paštu ir pristatytas adresatui į namus šventiniame voke.
1