Svetainių paieška

Paieškos gairės: parama
Rasta nuorodų: 32, rodoma nuo 1 iki 10.
IDUS verslo konsultacijos IDUS verslo konsultacijosRengiame verslo planus, investicinius projektus, galimybių studijas, pildome paraiškas ES paramai gauti ir administruojame projektus, atliekame ekonominius tyrimus, tvarkome ūkininkų ūkių buhalterinę apskaitą.
Sms pažintys Sms pažintysNori susipažinti? Ieškai naujų draugų? Naujai atsidaręs tinklapis www.smskey.page.tl padės susirasti ne tik draugų, bet ir antrąją pusę.
Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas.Rėmėjų nuoroda Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas.Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas padedantis surinkti pinigų vargstantiems žmonėms. Fondui vadovauja ir TV laidą veda Edita Mildažytė.
Ūkiožinios.lt -Žemės ūkio naujienos, ūkininkų forumas Ūkiožinios.lt -Žemės ūkio naujienos, ūkininkų forumasŽemės ūkio naujienų portalas, straipsniai žemės ūkio tema, naujienos žemdirbiams ir ūkininkaujantiems.
Projektorama, UAB Projektorama, UABProjektų ES struktūrinių ir kitų fondų paramai gauti rengimas ir įgyvendinimas, konsultavimas.
Investicinių projektų grupė Investicinių projektų grupėInvesticinių projektų rengimas, administravimas ir viešinimas. Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektų rengimas ir administravimas.
Biudžeto valdymo sistemos, UAB Biudžeto valdymo sistemos, UAB UAB "Biudžeto valdymo sistemos" yra konsultacijų įmonė, siūlanti vadybos ir marketingo konsultavimo ir personalo mokymo paslaugų kompleksą verslo įmonėms ir viešosioms organizacijoms. UAB "Biudžeto valdymo sistemos" yra "IFC GROUP" grupės narė.