Svetainių paieška

Paieškos gairės: personalo
Rasta nuorodų: 70, rodoma nuo 1 iki 10.
Akademija manager.lt Akademija manager.ltVidurinio ir aukščiausio lygio vadovų mokymai, personalo kvalifikacijos kėlimo kursai, bendrieji seminarai, personalo tyrimai, verslo konsultacijos.
MB „HOROS“ MB „HOROS“MB „HOROS“ yra įmonė, teikianti personalo valdymo ir teisines paslaugas. Klientams pateikiame teisės ir personalo valdymo paslaugų spektrą vienoje vietoje, siekdami sutaupyti klientų brangų laiką ir sumažinti išlaidas. Iš MB „HOROS“ galite tikėtis nuoširdaus darbo, profesionalumo ir inovatyvių sprendimų.
Pharmadrome PharmadromeTarptautinė įdarbinimo agentūra, kuri specializuojasi farmacijos, biotechnologijų ir medicinos prietaisų pramonėse, skiriant išskirtinį dėmesį Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europai (įskaitant Baltijos šalis).
Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimui Firsty.lt - Darbo skelbimai jaunimuiFirsty.lt – tai specializuotas darbo skelbimų portalas, kuriame jaunas žmogus ieško savo pirmojo darbo ar praktikos, o darbdavys ieško motyvuoto ir darbinės patirties norinčio įgyti darbuotojo/jaunojo kolegos.Čia talpinami darbo skelbimai bei naudingi patarimai, padedantys stipriau ir sparčiau žengti pirmuosius savo karjeros žingsnius. Firsty.lt suteikia galimybę sėkmingai startuoti, perspektyviai augti ir progresyviai uždirbti.
Darbo skelbimai Lietuvoje ir užsienyje Darbo skelbimai Lietuvoje ir užsienyjeDarbai24.lt talpinami darbo skelbimai yra aktualūs ir nuolat atnaujinami. Čia rasite Jums tinkamą darbą! Darbai24.lt svetainėje Jūs ne tik galite ieškoti darbo skelbimų, bet ir patys įrašyti savo CV, kad Jus surastų darbdaviai, ieškantys darbuotojų. Darbai24.lt svetainėje siūlyti darbą gali tik registruotos įmonės. Darbai24.lt - lietuviško kapitalo socialiai atsakinga įmonė.
UAB CV line – personalo atrankos įmonė, kuri specializuojasi trūkstamų darbuotojų paieška užsienyje bei jų įdarbinimu Lietuvos Respublikoje. Pagal Jūsų iškeltus reikalavimus kandidatams, UAB \"CV line\" vykdo jų paiešką ir atranką.Klientui atsirinkus kandidatus, paruošiame visus užsieniečių įdarbinimo dokumentus, vadovaujantis LR užsieniečių įdarbinimo įstatymu. Suteikiame 3 mėnesių profesinio tinkamumo garantiją. Apsilankykite mūsų el. svetainėje www.cvline.eu
Baldų gamyba Baldų gamybaMielai padėsime susikurti jaukius namus,apstatytus moderniais šiuolaikiškais baldais pagal jūsų norus poreikius ir piniginę :) ..
cvkaunas.lt cvkaunas.ltGeriausia vieta Kaune rasti darbą! Darbas, darbo pasiūlymai, darbo skelbimai, darbuotojų paieška, CV duomenų bazė
Karjeros vystymo centras Karjeros vystymo centrasUAB “Karjeros vystymo centras” – viena pažangiausių personalo valdymo kompanijų Lietuvoje, siūlanti kompleksinius sprendimus verslui. Bendradarbiaudami su įvairių sričių profesionalais bei partneriais visame pasaulyje, siūlome Jums aukščiausią paslaugų kokybę bei dėmesį Jūsų poreikiams.
Akrisida, UAB Akrisida, UABŽmogiškųjų resursų valdymo bendrovė: personalo paieška, vertinimas, atranka. Darbuotojų komandos formavimo konsultacijos. Darbuotojų kompetencijos vertinimas. Personalo mokymų organizavimas. Karjeros planavimo konsultacijos.