Svetainių paieška

Paieškos gairės: politika
Rasta nuorodų: 25, rodoma nuo 1 iki 10.

Rasta nuorodų suaugusiems (1). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

ANNO1777.LT - Kurkit virtualia imperija ir paverskit pelną į tikrus pinigus! ANNO1777.LT - Kurkit virtualia imperija ir paverskit pelną į tikrus pinigus!ANNO1777 yra realaus laiko naršyklinis žaidimas. Šis žaidimas yra ekonominis, politinis ir karo simuliatorius. Jūs busite XVII amžiaus pilietis. Virtualus žaidimo pinigai gali buti iškeisti į tikra valiutą ir atvirkščiai, žaidime praleistas laikas gali tapti pelningas.
politikų ir politinių partijų reitingaiRėmėjų nuoroda politikų ir politinių partijų reitingaiReitinguok.lt - tai pilietiškumą skatinantis projektas. Projektas skirtas visuomenės nuomonės pateikimui viešoje erdvėje, politikų, partijų ar visuomenėje gerai žinomų asmenų įvertinimui.
Politika yra gerai Politika yra geraiKlaipėdos miesto tarybos nario Kęstučio Gabšio internetinis dienoraštis
Civis.lt Civis.ltPolitikos naujienų portalas. Aktualijos ir komentarai.
e-peticija.lt e-peticija.ltLietuvos peticijų portalas. Lengvai sukurkite savo peticiją.
Lietuvos sveikata Lietuvos sveikataSavaitrašis „Lietuvos sveikata“. Sveikatos politika lietuvoje, gyvenimo būdas.
Alfa.lt Alfa.ltLietuvos ir pasaulio naujienos, politika, verslas, sportas, IT, laisvalaikis, pramogos.
Politika kitu kampu Politika kitu kampuUkmergės rajono Tarybos nario Andriaus Kalesniko asmeninė svetainė.
Visuomenės sveikatos naujienų blogas Visuomenės sveikatos naujienų blogasŠiame tinklaraštyje (bloge) pateikti savo nuomonę, pamąstymus ir pastebėjimus apie visuomenės sveikatos problemas, galimus sprendimo būdus bei sveikos gyvensenos naujoves Lietuvoje nepretenduojant į absoliučią tiesą, bet bandant į juos pažvelgti kitaip, provokuojant diskusijas. Kažko trūksta? Man svarbi Tavo nuomonė. Ko norisi daugiau iš šio blog’o? Pirmyn, patikėkite savo rūpesčius mums, išklausysiu ir ieškosim sprendimo kartu.
Ar kada nors susimąstėte apie reklamą radijuje? Ar kada nors susimąstėte apie reklamą radijuje?Analogų neturinčio Žinių radijo kasdien klauso daugiau nei 50 tūkst. Lietuvos gyventojų.10 val. tiesioginio laidų eterio kasdien ir daugiau nei 100 laidų per savaitę pritraukia vis daugiau naujų ir padeda išlaikyti ilgamečius klausytojus. Kasdien mūsų klauso ir laidose dalyvauja valstybės vadovai, įtakingiausi šalies politikai, socialiai atsakingi ir aktyvūs,aukštas pajamas uždirbantys asmenys ir visi, kurie nori žinoti daugiau.