Svetainių paieška

Paieškos gairės: politikai
Rasta nuorodų: 4, rodoma nuo 1 iki 4.
politikų ir politinių partijų reitingaiRėmėjų nuoroda politikų ir politinių partijų reitingaiReitinguok.lt - tai pilietiškumą skatinantis projektas. Projektas skirtas visuomenės nuomonės pateikimui viešoje erdvėje, politikų, partijų ar visuomenėje gerai žinomų asmenų įvertinimui.
Ar kada nors susimąstėte apie reklamą radijuje? Ar kada nors susimąstėte apie reklamą radijuje?Analogų neturinčio Žinių radijo kasdien klauso daugiau nei 50 tūkst. Lietuvos gyventojų.10 val. tiesioginio laidų eterio kasdien ir daugiau nei 100 laidų per savaitę pritraukia vis daugiau naujų ir padeda išlaikyti ilgamečius klausytojus. Kasdien mūsų klauso ir laidose dalyvauja valstybės vadovai, įtakingiausi šalies politikai, socialiai atsakingi ir aktyvūs,aukštas pajamas uždirbantys asmenys ir visi, kurie nori žinoti daugiau.
Politikai, valdininkai, ekonomikos bei žemės ūkio naujienos Politikai, valdininkai, ekonomikos bei žemės ūkio naujienosNaujienos, straipsniai ir kita informacija apie politikus: Vitą Matuzą, Tautvydą Tamošiūną, Romutę Stašelienę, Algirdą Paleckį, Margaritą Starkevičiūtę, Valdemarą Šalauską ir kitus.
Budrus Pilietis Budrus PilietisKodėl kyla naftos kainos, kodėl toks didelis nedarbingumas, kodėl vyksta krizės, kaip kontroliuojama valiuta, kas ištikrųjų yra centrinis bankas, kodėl politikai neišsprendžia problemų, kas valdo pinigus ir kas valdo pasaulį?
1