Svetainių paieška

Paieškos gairės: privatūs
Rasta nuorodų: 13, rodoma nuo 1 iki 10.
EBTM- Verslo konsultacijos EBTM- Verslo konsultacijosVerslo konsultacijos mažoms ir vidutinėms įmonėms. Paslauga- pardavimų didinimas, vidiniai mokymai įmonėms, tęstiniai mokymai, privatūs seminarai įmonėse, video/auditoriniai verslo mokymai, praktiniai užsiėmimai su įmonių savininkais, darbuotojų grupėmis, projektas- verslo sėkmė avansu, CRO.
Privatūs detektyvai Privatūs detektyvaiPrivatūs detektyvai užsiima praktine tyrinėjimų, sekimo paslaugų veikla Vilniuje, Lietuvoje, Vakarų ir Rytų Europoje.
Lietuvos miško savininkų asociacija Lietuvos miško savininkų asociacijaLietuvos miško savininkų asociacija (LMSA)- nuo 1993 metų veikianti įtakingiausia nacionalinė privačių miškų savininkus atstovaujanti visuomeninė organizacija Lietuvoje.
DANIELE - Sigito Danieliaus Dizaino Studija (SDDS) DANIELE - Sigito Danieliaus Dizaino Studija (SDDS)DANIELE — profesionalaus interjero dizainerio pagalba, interjero dizaino studija, interjero studija, DANIELE studija, dizaino sprendimai, dizaineris, privatūs dizainai, virtuvės dizainai
Poilsis, apgyvendinimas Druskininkuose Poilsis, apgyvendinimas DruskininkuosePoilsio ir apgyvendinimo katalogas internete. Viešbučiai, reabilitacijos centrai, svečių namai, poilsio namai, sodybos, kemingai, privatūs butai ir kambariai www.druskininkai.prieezero.lt
Statyba kaune Statyba kaunePagrindinė veiklos sritis-individualių namų statyba Pagal Jusu norus ir pageidavimus atliksime patys ir suorganizuosime kitus darbus nuo pamatu iki baldu ir aplinkos apzeldinimo. Mes bendradarbiaujame su staytybinų medžiagų gamintojais ir tiekejais. Pagal Jūsų pageidavimą galime sudaryti samatą,taipat supirkti ir pristayti medžiagas geromis kainomis. Dirbame kaip privatūs asmenys su verslo liūdijimais.
SMS hostingas SMS hostingasCloud.lt – tai profesionalus hostingas ir virtualūs privatūs serveriai skirti įmonėms ir paprastiems fiziniams asmenims, paremti debesų kompiuterijos (“cloud computing”) principu. Mes garantuojame, kad Jūsų duomenys bus saugomi aukščiausios kokybės serveriuose, todėl Jūsų dokumentai bus dar saugesni ir prieinami nuolat. Serveriuose naudojama CloudLinux operacinė sistema, SSD diskai (RAID10), Intel Xeon ir i7 gamos procesoriai.
Privatus darželis Vilniuje | Všį Vaiko medis Privatus darželis Vilniuje | Všį Vaiko medisPrivatūs darželiai Vilniuje kelia galvos skausmą? Saugus, erdvus ir patikimas privatus darželis Vilniuje.
II Turisma II TurismaMikroautobusų nuoma su vairuotoju Vilniuje, keleivių pervežimas Iki šiol, keleivių pervežimas buvo ir yra labai populiari paslauga, tačiau ne kiekviena įmonė gali suteikti tikrai aukštos kokybės paslaugas. Transporto reikia bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Bet kas, jei neturite savo nuosavo transporto ir neturite pakankamai erdvaus transporto tam tikram atvejui? Sprendimas jau yra prieš jus: mikroautobusų nuoma su vairuotoju - paslauga, kurią mes galime suteikti į bet kurią mūsų šalies vietą. Mūsų pasiūlymas: išsinuomavę mikroautobusą, kuriame gali tilpti 8 žmonės, kurį vairuos vairuotojas, kuris išmano, ką daro, galėsite jaustis saugiai ir patogiai. Mikroautobuso nuoma su Vairuotoju Mes dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, todėl išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju gali tiek įmonės, tiek privatūs asmenys. Įmonėms siūlome šias paslaugas: Transportas dirbantiems darbuotojams; Transportas turistams; Ekskursijos; Galime pasiimti ir pristatyti delegacijas; Palyda verslo partneriams ir t.t. Keleivių pervežimas Jei reikia, galite taip pat naudotis \"ilgalaike nuoma\", kuri bus pigesnė, jei užsisakysite mikroautobusą su vairuotoju. Fiziniams asmenims, mes esame pasirengę suteikti mikroautobusus (kuriuose gali tilpti 8 žmonės) kurie bus naudingi šiais atvejais: Įvairūs renginiai, pavyzdžiui, šventės, jubiliejai, vestuvės, t.t; Svečių susitikimai; Pristatymas į bet kurį oro uostą ar geležinkelio stotį; Laidotuvės , nuvežimas į kapines Organizuotos kelionės į bet kurią vietą. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja keleivių pervežimas \"transferas\" į Vilniaus, Kauno, Rygos, Varšuvos oro uostus. Visa tai reikalauja iš jūsų tik - užsisakyti mikroautobusą su vairuotoju, paskambinti ir susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos, kurioje jūsų lauks mikroautobusas su vairuotoju. Mes visuomet laikomės susitarimų, dėl to niekuomet nevėluojame įteikti jums transportą. Mes mielai jums išnuomuosime jums reikalingą transportą ir padėsime jums suplanuoti jūsų kelionės maršrutą ir laiką
VilniusAntDelno VilniusAntDelnoVilniusAntDelno - vieta, kurioje Vilniaus įmonės ir privatūs asmenys gali reklamuoti savo produkciją, veiklą, projektus ir kitą. VilniusAntDelno - vieta, kurioje lankytojai gali atrasti nematytų mažų įmonių, įdomių prekių ar labai gerų pasiūlymų.